Tennisser Griekspoor traint amper in aanloop naar Australian Open
MELBOURNE (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft deze week, in aanloop naar de Australian Open, nog amper kunnen trainen vanwege zijn teenblessure. Maandag begint het hoofdtoernooi in Melbourne. Griekspoor trok zich vorige week terug uit het ATP-toernooi van Melbourne, waar hij het in de kwartfinales zou opnemen tegen Rafael Nadal.
"Het gaat met ups en downs. Ik heb gisteren voor het eerst weer op de baan gestaan, maar vandaag heb ik weer een reactie gehad. Helaas heb ik nog maar weinig uren gemaakt sinds mijn walk-over", zei de 25-jarige Griekspoor, die zich ook afmeldde voor het ATP-toernooi van Sydney, dat momenteel plaatsvindt.
Griekspoor liep de teenblessure vorige week woensdag op. Daarna won hij nog wel zijn partij in de tweede ronde. Na die zege kwam hij, op dezelfde dag, ook nog in actie in het dubbelspel.
In 2020 maakte Griekspoor, inmiddels de nummer 62 van de wereld, zijn debuut in het hoofdtoernooi van de Australian Open. Vorig jaar haalde hij het hoofdtoernooi niet.
Meer uit Sport
OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering (29) heeft de Ronde van Vlaanderen bij de vrouwen gewonnen. De Nederlandse renster van FDJ United - SUEZ was zondag verreweg de sterkste. Het was de eerste keer dat Vollering de Ronde van Vlaanderen won. Een tweede plaats in 2023 was haar beste prestatie tot dusver in de Belgische voorjaarsklassieker. Puck Pieterse werd derde achter Pauline Ferrand-Prévot.
23 minuten geledenOUDENAARDE (ANP) - Mathieu van der Poel kan zich neerleggen bij zijn tweede plaats achter Tadej Pogacar in de Ronde van Vlaanderen. "Ik heb een probleem, er rijdt een fenomeen rond", zei de Nederlander kort na de wedstrijd in een flashinterview bij Sporza. "Ik heb alles gedaan wat ik moest doen, er was gewoon één iemand sterker."
40 minuten geledenOUDENAARDE (ANP) - Met zijn derde overwinning in de Ronde van Vlaanderen is Tadej Pogacar gedeeld recordhouder van die koers geworden. De Sloveen deelt de eer met onder anderen Mathieu van der Poel, Tom Boonen en Fabian Cancellara. In totaal wonnen acht mannen de Ronde drie keer. Pogacar was in 2023 en 2025 ook de beste in Vlaanderen.
50 minuten geledenOUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar heeft voor de derde keer de Ronde van Vlaanderen gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië kwam alleen over de eindstreep in Oudenaarde nadat hij zijn concurrenten een voor een van zich had afgeschud. Mathieu van der Poel werd tweede, de derde plaats was voor Remco Evenepoel.
1 uur geledenOUDENAARDE (ANP/Belga) - De wielrenners die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen het rode licht van een spoorwegovergang negeerden, worden strafrechtelijk vervolgd. Dat meldt het Belgische persbureau Belga op basis van de openbaar aanklager van de provincie Oost-Vlaanderen. Het gaat om enkele tientallen renners.
3 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy wil in de voetsporen treden van Tiger Woods, Jack Nicklaus en Nick Faldo, grootheden in de sport die de Masters twee keer achter elkaar wonnen. "Ik weet dat prolongeren van de Masters-titel vrij zeldzaam is, maar het is wel iets wat ik heel graag wil", zei de 36-jarige Noord-Ier in aanloop naar het fameuze majortoernooi, dat donderdag begint. "Ik heb het toernooi al eens gewonnen en ik denk dat dat het wat makkelijker maakt om opnieuw te winnen."
3 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Lorena Wiebes is er "nog niet helemaal" aan gewend dat ze tot de topfavorieten behoort in de Ronde van Vlaanderen. Dat zei de Nederlands kampioen voor de start van de koers in Oudenaarde.
4 uur geleden