Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Griekspoor traint amper in aanloop naar Australian Open

Tennisser Griekspoor traint amper in aanloop naar Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft deze week, in aanloop naar de Australian Open, nog amper kunnen trainen vanwege zijn teenblessure. Maandag begint het hoofdtoernooi in Melbourne. Griekspoor trok zich vorige week terug uit het ATP-toernooi van Melbourne, waar hij het in de kwartfinales zou opnemen tegen Rafael Nadal.

"Het gaat met ups en downs. Ik heb gisteren voor het eerst weer op de baan gestaan, maar vandaag heb ik weer een reactie gehad. Helaas heb ik nog maar weinig uren gemaakt sinds mijn walk-over", zei de 25-jarige Griekspoor, die zich ook afmeldde voor het ATP-toernooi van Sydney, dat momenteel plaatsvindt.

Griekspoor liep de teenblessure vorige week woensdag op. Daarna won hij nog wel zijn partij in de tweede ronde. Na die zege kwam hij, op dezelfde dag, ook nog in actie in het dubbelspel.

In 2020 maakte Griekspoor, inmiddels de nummer 62 van de wereld, zijn debuut in het hoofdtoernooi van de Australian Open. Vorig jaar haalde hij het hoofdtoernooi niet.

Meer uit Sport

Wielrenner Lemmen wint etappe en pakt leiding in Ronde van Polen

KARPACZ (ANP) - De Nederlandse wielrenner Bart Lemmen heeft de vierde etappe van de Ronde van Polen gewonnen, en daarmee de leiding in het algemeen klassement overgenomen. Het is de eerste profzege voor de 30-jarige renner van Visma - Lease a Bike. Hij klopte de Italiaan Christian Scaroni in Karpacz. Axel Laurance uit Frankrijk werd derde op 14 seconden.

13 minuten geleden
Peloton onderweg voor opnieuw zware etappe Tour de France Femmes

MONTBRISON (ANP) - De wielrensters in de Tour de France Femmes zijn vertrokken voor opnieuw een zware etappe. De start van de zesde etappe was in het bij Lyon gelegen Montbrison, de finish is na 153 kilometer in Tournon-sur-Rhône.

3 uur geleden
Strijd om WK wielrennen in 2032 gaat tussen Nederland en India

LEEK (ANP) - Groningen en Drenthe strijden alleen nog met India om de organisatie van de WK wielrennen in 2032. Dat heeft voorzitter David Lappartient van de internationale wielerbond UCI bekendgemaakt tijdens een interview. Eigenaar Thijs Rondhuis van wielerorganisatie Courage Event, een van de organisaties achter het Nederlandse WK-bid, is blij met het wegvallen van concurrenten, maar ziet India als "een van de zwaarste tegenkandidaten".

4 uur geleden
Wielrenner Del Toro verlengt bij UAE Emirates na sterke Tour

ABU DHABI (ANP) - De Mexicaan Isaac del Toro heeft na zijn sterke Tour de France zijn contract bij UAE Team Emirates verlengd. De 22-jarige wielrenner ligt daardoor de komende vijf jaar nog vast bij de ploeg met daarin ook onder anderen vijfvoudig Tourwinnaar en regerend wereldkampioen Tadej Pogačar. Del Toro werd zelf derde bij zijn debuut in de Ronde van Frankrijk en won de witte jongerentrui.

7 uur geleden
Van de Zandschulp wint in Montreal verrassend van Medvedev

MONTREAL (ANP/AFP) - Tenniser Botic van de Zandschulp heeft in de nacht van woensdag op donderdag op het masterstoernooi van Montreal verrassend gewonnen van de als vierde geplaatste Daniil Medvedev. Van de Zandschulp versloeg de kampioen van 2021 in twee sets: 6-3 7-6 (5).

14 uur geleden
Tennisser Griekspoor stunt in Montreal met zege op Zverev

MONTREAL (ANP) - Tallon Griekspoor heeft de derde ronde bereikt van het masterstoernooi van Montreal. De 30-jarige Haarlemmer zorgde voor een grote verrassing door in drie sets te winnen van de als eerste geplaatste Duitser Alexander Zverev: 6-7 (3) 6-2 6-4.

15 uur geleden
Ferrand-Prévot gelooft niet meer in tweede Tourzege op rij

BELLEVILLE-EN-BAUJOLAIS (ANP/AFP) - Pauline Ferrand-Prévot heeft de hoop op een tweede overwinning op rij in de Tour de France Femmes opgegeven. De titelverdedigster van Visma - Lease a Bike kwam in de heuvelachtige vijfde etappe op tweeënhalve minuut van winnares Demi Vollering binnen en noemde haar achterstand in het algemeen klassement op geletruidraagster Marlen Reusser en Vollering "onherstelbaar".

22 uur geleden