Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Griekspoor traint amper in aanloop naar Australian Open

Tennisser Griekspoor traint amper in aanloop naar Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft deze week, in aanloop naar de Australian Open, nog amper kunnen trainen vanwege zijn teenblessure. Maandag begint het hoofdtoernooi in Melbourne. Griekspoor trok zich vorige week terug uit het ATP-toernooi van Melbourne, waar hij het in de kwartfinales zou opnemen tegen Rafael Nadal.

"Het gaat met ups en downs. Ik heb gisteren voor het eerst weer op de baan gestaan, maar vandaag heb ik weer een reactie gehad. Helaas heb ik nog maar weinig uren gemaakt sinds mijn walk-over", zei de 25-jarige Griekspoor, die zich ook afmeldde voor het ATP-toernooi van Sydney, dat momenteel plaatsvindt.

Griekspoor liep de teenblessure vorige week woensdag op. Daarna won hij nog wel zijn partij in de tweede ronde. Na die zege kwam hij, op dezelfde dag, ook nog in actie in het dubbelspel.

In 2020 maakte Griekspoor, inmiddels de nummer 62 van de wereld, zijn debuut in het hoofdtoernooi van de Australian Open. Vorig jaar haalde hij het hoofdtoernooi niet.

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

10 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

11 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

12 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

13 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

13 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

15 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

18 uur geleden