Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Griekspoor onderuit tegen Hurkacz in kwartfinale Basel

Tennisser Griekspoor onderuit tegen Hurkacz in kwartfinale Basel

BASEL (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de halve finales van het tennistoernooi in Basel te bereiken. De 27-jarige Nederlander ging onderuit tegen Hubert Hurkacz. Het werd 6-7 (6) 6-4 6-4.

Griekspoor kwam in de eerste set knap terug tegen Hurkacz. De set ging lang gelijk op, maar bij een stand van 4-5 kreeg de Pool zijn eerste breekpunt en meteen ook setpunt. Griekspoor slaagde er in het setpoint weg te werken en sleepte er een tiebreak uit. Daarin ontsnapte de Nederlander. Hurkacz pakte namelijk een 6-3-voorsprong, maar met overtuigend tennis kwam Griekspoor terug en won hij de tiebreak alsnog met 8-6.

Set twee ging wel naar de Pool. De 26-jarige Hurkacz had daarin aan één break genoeg, die hij plaatste bij een 1-1-stand. Met sterk serveerwerk - in totaal sloeg hij 23 aces - trok hij de set naar zich toe: 6-4.

Derde ontmoeting

In de derde en beslissende set bleef Griekspoor lang bij de les, maar hij leverde op 3-3 toch zijn service in. Die voorsprong gaf Hurkacz, de huidige nummer 11 van de wereld, niet meer weg. Op 5-4 serveerde hij de wedstrijd comfortabel uit met een ace.

Griekspoor en Hurkacz stonden voor de derde keer dit jaar tegenover elkaar. De Nederlander won op het gras in Halle. Op Roland Garros ging de winst naar de Pool.

Meer uit Sport

Antonelli ziet aanpassingen in Formule 1 als 'goede eerste stap'

MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.

9 uur geleden
Pogacar sprint naar nieuwe ritzege in Ronde van Romandië

VUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.

13 uur geleden
Belgische tennisser Blockx klopt titelverdediger Ruud in Madrid

MADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.

15 uur geleden
Van der Poel wil naar Tour de France en WK mountainbike

BENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.

18 uur geleden
Tafeltennissters sluiten poulefase op WK af met winst op Mexico

LONDEN (ANP) - De Nederlandse tafeltennissters hebben op het WK voor landenteams in Londen de groepsfase afgesloten met een duidelijke zege op Mexico (3-0). Li Jie, Britt Eerland en Shuohan Men wonnen alle drie hun partijen met 3-0 in games.

18 uur geleden
Sawe krijgt heldenonthaal in Kenia na historisch record marathon

NAIROBI (ANP) - Kenia heeft Sabastian Sawe als een held onthaald. De 31-jarige hardloper won zondag de marathon van Londen in een historisch wereldrecord. Hij liep als eerste mens in een officiële wedstrijd over 42,195 kilometer onder de magische grens van twee uur: 1.59.30. Na een saluut met waterkanonnen bij aankomst op het vliegveld van Nairobi volgde een huldiging door president William Ruto.

20 uur geleden
Verstappen hervat met 'nieuwe hoop' Formule 1-seizoen in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kruipt vrijdag met nieuwe hoop in de Red Bull bij de 'hervatting' van de Formule 1 in Miami. De koningsklasse heeft vijf weken stilgelegen, omdat de grands prix van Saudi-Arabië en Bahrein om de onrust in het Midden-Oosten zijn geschrapt. "Het team heeft in die lange pauze hard gewerkt om uit te vinden hoe we de auto kunnen verbeteren. Ik ben heel benieuwd hoe het zal gaan in Miami en hopelijk kan ik wat dichter bij de top 3 komen", zegt de viervoudig wereldkampioen in een vooruitblik van Red Bull Racing.

1 dag geleden