Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Griekspoor laat masterstoernooi Miami schieten

Tennisser Griekspoor laat masterstoernooi Miami schieten

INDIAN WELLS (ANP) - Tallon Griekspoor is van plan het masterstoernooi van Miami te laten schieten. De nummer 39 van de wereld kiest ervoor om na Indian Wells een rust- en trainingsperiode in te lassen en zich op het gravelseizoen voor te bereiden.

Het masterstoernooi van Indian Wells begint volgende week. Twee weken later volgt het toernooi van Miami. Wanneer spelers vroegtijdig worden uitgeschakeld op Indian Wells hebben ze een lange periode in de Verenigde Staten te overbruggen. Griekspoor kiest er daarom vooralsnog voor na Indian Wells huiswaarts te keren. Dat plan kan nog gewijzigd worden. Aangezien Indian Wells en Miami verplichte toernooien zijn, krijgt hij bij zijn puntentotaal een 0-score.

Griekspoor begint op 3 april aan het gravelseizoen, in het Marokkaanse Marrakech of het Portugese Estoril. In aanloop naar de graveltoernooien wil hij ook een periode van rust inlassen om volledig te kunnen herstellen van de pijntjes die hij heeft overgehouden aan de eerste twee maanden van het seizoen.

Begin dit jaar pakte de 26-jarige Griekspoor de titel in het Indiase Pune. Op de Australian Open haalde hij de derde ronde. Vorige maand verraste hij op het ABN AMRO Open met een plek in de halve eindstrijd.

Meer uit Sport

Schulting op Olympische Spelen ook als shorttrackster in actie

UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.

2 uur geleden
Legendarische oud-honkballer Hamilton Richardson (85) overleden

ROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.

5 uur geleden
Oud-honkbalinternational De Jong (46) overleden

ALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.

6 uur geleden
Toptennissers hoeven iets minder verplichte toernooien te spelen

LONDEN (ANP/AFP) - De beste tennissers ter wereld hoeven dit jaar aan één toernooi minder verplicht deel te nemen. Van tennisbond ATP moet de top 30 aan minimaal vier zogenoemde ATP 500-toernooien meedoen in plaats van de vijf van vorig jaar. De verplichte deelname aan masterstoernooien (ATP-1000) en de ATP Finals, mits een speler zich daarvoor heeft gekwalificeerd, blijft wel staan.

7 uur geleden
Olympisch kampioene Zheng meldt zich af voor Australian Open

MELBOURNE (ANP/AFP) - Oud-finaliste Zheng Qinwen heeft zich afgemeld voor de Australian Open. De regerend olympisch kampioene acht zichzelf niet fit genoeg om vanaf 18 januari deel te nemen aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar, meldt de 23-jarige Chinese tennisster via sociale media.

8 uur geleden
Giro-winnaar Simon Yates stopt per direct als wielrenner

DEN BOSCH (ANP) - De Brit Simon Yates (33) stopt per direct als wielrenner. De winnaar van de afgelopen Giro d'Italia vindt het, na een succesvol jaar met ook een ritzege in de Tour de France, het goede moment om zijn carrière te beëindigen. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike, waar hij nog een jaar onder contract stond.

1 dag geleden
Oud-wielrenner Dumoulin nieuwe koersdirecteur Amstel Gold Race

MAASTRICHT (ANP) - Tom Dumoulin is vanaf volgend jaar de nieuwe koersdirecteur van de Amstel Gold Race. De 35-jarige voormalig wielrenner wordt de opvolger van Leo van Vliet, die in april na dertig edities stopt.

1 dag geleden