Tennisser Griekspoor in Halle te sterk voor Carballés Baena
HALLE (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft de tweede ronde van het grastoernooi van Halle bereikt. De Nederlandse nummer 29 van de wereld versloeg in de Duitse stad de Spanjaard Roberto Carballés Baena in twee sets, 6-2 7-5.
Hoewel Griekspoor al in de eerste game twee breakpoints liet liggen, trok hij de eerste set in net iets minder dan drie kwartier naar zich toe. Hij deed dat door twee keer toe te slaan op de servicegame van zijn tegenstander en bij 5-2 het eerste setpoint te benutten.
Het tweede deel ging meer gelijk op, tot 5-5. Toen brak Griekspoor de opslag van zijn tegenstander, om het in de volgende game af te maken.
Griekspoor won het afgelopen weekeinde nog het grastoernooi van Rosmalen. Hij was in de finale te sterk voor de Australiër Jordan Thompson. Het was zijn tweede titel op ATP-niveau.
Meer uit Sport
OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
6 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
3 uur geledenINCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
3 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
3 uur geledenTOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
7 uur geleden