Tennisser Griekspoor boekt in Bratislava 23e zege op rij
BRATISLAVA (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor blijft maar winnen op de Challenger Tour. De 25-jarige Haarlemmer boekte op het toernooi van Bratislava zijn 23e zege op rij, tegen Danylo Kalenitsjenko uit Oekraïne. Griekspoor was twee keer de beste in de tiebreak: 7-6 (2) 7-6 (1).
Griekspoor is sinds maandag de nummer 72 van de wereldranglijst. De Noord-Hollander klom zestien plaatsen na het winnen van zijn zevende challengertoernooi van dit jaar, op Tenerife. De tennisser heeft na zijn verlies in de tweede ronde van de US Open tegen de nummer 1 van de wereld, Novak Djokovic, nu 23 partijen op rij gewonnen: één in de Daviscup en 22 wedstrijden op challengerniveau.
In de Slowaakse hoofdstad Bratislava, waar hij zijn laatste toernooi van dit seizoen speelt, treft de als tweede geplaatste Griekspoor in de kwartfinales Jiri Lehecka. De Tsjech is de nummer 164 van de wereldranglijst.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.
7 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
54 minuten geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
1 uur geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
2 uur geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
8 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
15 uur geleden