Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Griekspoor boekt in Bratislava 23e zege op rij

Tennisser Griekspoor boekt in Bratislava 23e zege op rij

BRATISLAVA (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor blijft maar winnen op de Challenger Tour. De 25-jarige Haarlemmer boekte op het toernooi van Bratislava zijn 23e zege op rij, tegen Danylo Kalenitsjenko uit Oekraïne. Griekspoor was twee keer de beste in de tiebreak: 7-6 (2) 7-6 (1).

Griekspoor is sinds maandag de nummer 72 van de wereldranglijst. De Noord-Hollander klom zestien plaatsen na het winnen van zijn zevende challengertoernooi van dit jaar, op Tenerife. De tennisser heeft na zijn verlies in de tweede ronde van de US Open tegen de nummer 1 van de wereld, Novak Djokovic, nu 23 partijen op rij gewonnen: één in de Daviscup en 22 wedstrijden op challengerniveau.

In de Slowaakse hoofdstad Bratislava, waar hij zijn laatste toernooi van dit seizoen speelt, treft de als tweede geplaatste Griekspoor in de kwartfinales Jiri Lehecka. De Tsjech is de nummer 164 van de wereldranglijst.

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

12 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

13 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

15 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

16 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

18 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden