Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Griekspoor bereikt tweede ronde in Dubai

Tennisser Griekspoor bereikt tweede ronde in Dubai

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft de tweede ronde bereikt van het ATP-toernooi van Dubai. De 27-jarige Haarlemmer zag zijn tegenstander Abdullah Shelbayh uit Jordanië bij een stand van 7-5 2-0 geblesseerd opgeven.

Voor Griekspoor was het de eerste enkelpartij sinds het verlies in de halve finale van het ABN AMRO Open tegen de Italiaan Jannik Sinner. Op het toernooi in Doha kwam hij vorige week alleen uit in het dubbelspel.

Tegen Shelbayh, de nummer 228 van de wereldranglijst die een wildcard had gekregen, kwam Griekspoor een break voor op 3-2, maar de Jordaniër kwam na een lange game terug tot 5-5. Met twee gewonnen games pakte de Nederlandse nummer 28 van de wereld toch de set.

Blessure

In de tweede set liep Griekspoor meteen uit naar 2-0. Shelbayh gaf daarna geblesseerd op. Griekspoor neemt het in de tweede ronde op tegen Aleksandr Boeblik uit Kazachstan. De als zevende geplaatste Boeblik won in drie sets van de Tsjechische qualifier Tomas Machac: 2-6 6-3 7-6 (5).

Botic van de Zandschulp had zich eerder verzekerd van een plek in de tweede ronde in Dubai. Hij versloeg de Fransman Adrian Mannarino met 7-6 (3) 7-5 en treft de Amerikaan Sebastian Korda

Meer uit Sport

Cats hoopt na succesvolle Spelen op 'steun in de rug'

MILAAN (ANP) - André Cats, directeur topsport van sportkoepel NOC*NSF, hoopt na de meest succesvolle Winterspelen ooit voor Nederland op "een steun in de rug". Dat zei hij op de slotdag in Milaan, waar TeamNL tien gouden, zeven zilveren en drie bronzen medailles behaalde.

15 minuten geleden
Chef de mission Verheijen: dit waren onze beste Spelen ooit

MILAAN (ANP) - Chef de mission Carl Verheijen keek zondag met een meer dan tevreden gevoel terug op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo. "Dit waren onze beste Spelen ooit", zei hij over de prestaties van de sporters van TeamNL.

17 minuten geleden
Koster wil hordelopen met bobsleeën blijven combineren 

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Atleet Timme Koster wil gaan onderzoeken hoe hij ook in de toekomst het hordelopen met het bobsleeën kan combineren. De 23-jarige Noord-Hollander sloot afgelopen zomer aan bij het bobsleeteam van voormalig hordeloper Dave Wesselink en maakte in de afgelopen week meteen zijn debuut op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.

46 minuten geleden
Atleet Phijffers verbetert Nederlands record 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Jonas Phijffers heeft in Apeldoorn het Nederlands record op de 400 meter indoor verbeterd. De 22-jarige atleet klokte een tijd van 45,35. Phijffers had begin februari in het Tsjechische Ostrava het record van Liemarvin Bonevacia uit 2022 al geëvenaard met een tijd van 45,48.

1 uur geleden
Nederland eindigt Spelen met hoogste eindklassering ooit

MILAAN (ANP) - Nederland eindigt de Olympische Spelen in Milaan op de derde plaats in het medailleklassement. Met nog twee van de 116 onderdelen te gaan, kan het team van chef de mission Carl Verheijen niet meer worden gepasseerd.

1 uur geleden
Wielrenner Del Toro wint UAE Tour, derde ritzege Milan

ABU DHABI (ANP) - Wielrenner Isaac del Toro van UAE Team Emirates heeft de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten op zijn naam geschreven. De leidende positie van de 22-jarige Mexicaan kwam in de zevende en laatste etappe niet meer in gevaar. De Italiaan Jonathan Milan van Lidl-Trek won de slotrit over 149 kilometer na een massasprint in Abu Dhabi.

1 uur geleden
Groot deel Nederlandse sportploeg naar sluitingsceremonie Verona

MILAAN (ANP) - Een groot deel van de Nederlandse sporters die heeft meegedaan aan de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo gaat naar de sluitingsceremonie. Sportkoepel NOC*NSF laat weten dat 26 van de 38 atleten naar de historische Arena di Verona gaan, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers. De openingsceremonie werd ook bezocht door 26 atleten van TeamNL.

1 uur geleden