
Tennisser Griekspoor begint met uitgebreid team aan gravelseizoen
MIAMI (ANP) - Tallon Griekspoor begint met een uitgebreid begeleidingsteam aan het gravelseizoen. De beste tennisser van Nederland heeft zich definitief verzekerd van de diensten van fysieke trainer Sebastian Pisano. De Zweed stond hem zo nu en dan al bij via een managementbureau.
Griekspoor, die sinds begin vorig jaar de Belg Kristof Vliegen als tenniscoach heeft, wilde Pisano al vanaf begin dit jaar aan zijn team toevoegen en hem exclusief inhuren. De nummer 26 van de wereld nam vlak voor de Australian Open, half januari, afscheid van Bas van Bentum. Onder leiding van de Scandinaviër voerde hij een aantal veranderingen door in zijn aanpak en wijzigde hij onder meer zijn voedingspatroon.
De 27-jarige Griekspoor verloor zondag op het masterstoernooi van Miami in drie sets van de Italiaan Jannik Sinner, de winnaar van de Australian Open. De Noord-Hollander keert nu huiswaarts en reist vervolgens al gauw af naar Monte Carlo, waar voor hem op 7 april het gravelseizoen van start gaat.
Het gravelseizoen begint voor veel tennissers volgende week al, maar Griekspoor slaat die relatief kleinere toernooien over.
Meer uit Sport
LIVERPOOL (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft op de twaalfde avond van de Premier League Darts de laatste vier bereikt na een memorabele partij tegen wereldkampioen Luke Littler. Na een 4-0-achterstand wist de Nederlander alsnog te winnen: 6-5.
36 minuten geledenPODGORICA (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft op de EK judo in het Montenegrijnse Podgorica een bronzen plak veroverd in de klasse tot 63 kilogram. De 22-jarige regerend wereldkampioene versloeg de Française Manon Deketer in de verlenging (golden score) door een diskwalificatie. Vorig jaar in Zagreb pakte de Nederlandse EK-zilver.
4 uur geledenOBERTILLIACH (ANP) - Thymen Arensman heeft de macht in de Ronde van de Alpen gegrepen. De Nederlander van Ineos Grenadiers won de vierde etappe, een zware bergrit over ruim 162 kilometer van Sillian naar Obertilliach. Hij heeft de leiding in het algemeen klassement overgenomen van de Australiër Michael Storer
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jyri Nieminen gaat zijn functie als keeperstrainer bij Feyenoord combineren met een soortgelijke rol bij de nationale ploeg van Finland. Zijn club uit Rotterdam leent hem tijdens interlandperiodes uit aan de Finse voetbalbond.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 3 van de wereld heeft een dijbeenblessure opgelopen in de finale van het graveltoernooi van Barcelona, waar hij de finale verloor van de Deen Holger Rune.
8 uur geledenHOEI (ANP) - Wielrenster Puck Pieterse heeft voor de eerste keer de Waalse Pijl gewonnen. De 22-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck was op de Muur van Hoei te sterk voor landgenote Demi Vollering, die net als vorig jaar tweede werd.
1 dag geledenPODGORICA (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in de klasse tot 52 kilogram een bronzen medaille behaald. In de herkansingen rekende de 24-jarige judoka uit Spijkenisse af met de Hongaarse Reka Pupp (ippon) en de Israëlische Gefen Primo, die in de verlenging (golden score) met een ippon aan de kant werd gezet.
1 dag geleden