Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Goffin twijfelt over US Open

Tennisser Goffin twijfelt over US Open

LUIK (ANP) - Tennisser David Goffin is er nog niet uit of hij vanaf 31 augustus zal deelnemen aan de US Open, het eerste grandslamtoernooi nadat de coronacrisis ook het tennisseizoen had stilgelegd. Goffin, de nummer 10 van de wereld, maakt zich zorgen over het toenemend aantal coronagevallen in de VS. "Ik twijfel nog", zei de beste tennisser van België bij Sky Sports.

"Ik zou er graag naartoe gaan en de US Open opnemen in mijn programma, maar op dit moment weet ik niet of we gaan", zei Goffin, momenteel actief in de Ultimate Tennis Showdown, een coronaproof toernooi in Frankrijk. "Het aantal coronagevallen daar neemt toe. Ik weet dus niet of het goed is naar New York te reizen, maar we zullen het proberen. We zullen trainen op hardcourt ter voorbereiding van de Cincinnati Masters en de US Open. Het ziet er niet goed uit, maar de omstandigheden kunnen veranderen."

De Serviër Novak Djokovic, die zelf positief testte op het coronavirus, en de Spanjaard Rafael Nadal, titelverdediger op de US Open, spraken eerder al hun twijfels uit over deelname in New York. Goffin: "De afgelopen weken zag je dat spelers besmet raakten. Het virus zit in de tenniswereld. We weten niet wat er zal gebeuren wanneer er positieve gevallen zijn tijdens het toernooi. Wordt het dan geannuleerd? We zouden graag meer details horen."

Meer uit Sport

Bach neemt afscheid, Coventry nu formeel olympische baas

LAUSANNE (ANP) - De nieuwe voorzitter Kirsty Coventry heeft de leiding van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) formeel overgenomen van Thomas Bach. De 41-jarige voormalige topzwemster uit Zimbabwe kreeg tijdens een ceremonie de sleutel van het hoofdkantoor in Lausanne overhandigd door de 71-jarige Duitser.

1 uur geleden
Gilgeous-Alexander leidt Oklahoma City Thunder naar NBA-titel

OKLAHOMA CITY (ANP/RTR) - De basketballers van Oklahoma City Thunder hebben een spetterend seizoen bekroond met de titel in de NBA. Topschutter Shai Gilgeous-Alexander leidde de ploeg in eigen huis naar de zege in het zevende en beslissende duel in de finale tegen Indiana Pacers: 103-91.

7 uur geleden
Thunder verslaat Pacers in zevende duel van NBA-finale

OKLAHOMA CITY (ANP/AFP/RTR) - Oklahoma City Thunder heeft Indiana Pacers verslagen in het zevende en laatste duel in de NBA-finale in het Amerikaanse Oklahoma City. Het werd 103-91.

9 uur geleden
Springruiters moeten zege op CHIO aan Amerikaan Cook laten

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse springruiters hebben naast de zege gegrepen in de Grand Prix van het CHIO in Rotterdam. De zege ging naar de Amerikaan Karl Cook met Caracole de la Roque. Bas Moerings was met zijn paard Ipsthar de beste Nederlander op de vijfde plaats.

19 uur geleden
Motorcrosser Coldenhoff derde in GP van Groot-Brittannië

WINCHESTER (ANP) - Motorcrosser Glenn Coldenhoff is in de MXGP-klasse als derde geëindigd bij de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De 34-jarige motorcrosser won op het circuit van Matterley Basin de eerste manche en werd vijfde in de tweede manche. De zege ging naar de Fransman Romain Febvre, die na de derde plaats in de eerste manche de tweede won.

19 uur geleden
Nederlandse hockeyers winnen Pro League na nederlaag Australië

LONDEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben in navolging van de hockeysters de eindzege in de Pro League zekergesteld zonder zelf in actie te komen. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee kon de titel vieren doordat concurrent Australië met 2-1 verloor van Engeland.

19 uur geleden
Alcaraz pakt voor tweede keer titel op Queen's

LONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft in Londen voor de tweede keer het tennistoernooi van Queen's gewonnen. De 22-jarige Spanjaard was zondag in de finale in drie sets te sterk voor de Tsjech Jiri Lehecka: 7-5 6-7 (5) 6-2. In 2023 won Alcaraz Queen's voor het eerst, vorig jaar verloor hij in de tweede ronde.

20 uur geleden