Tennisser Goffin snel uitgeschakeld voor eigen publiek
ANTWERPEN (ANP) - Tennisser David Goffin heeft zijn favorietenstatus niet kunnen waarmaken op het indoortoernooi van Antwerpen. De als eerste geplaatste Belg, de nummer 14 van de wereld, verloor voor eigen publiek van de Amerikaanse qualifier Marcos Giron.
De 29-jarige Goffin kende een slechte voorbereiding op het toernooi. Hij testte eerder deze maand positief op het coronavirus en moest het toernooi in Sint-Petersburg om die reden laten schieten. Voorafgaand aan het toernooi van Antwerpen bekende Goffin dat hij amper had getraind. Omdat hij vanwege een 'bye' pas op donderdagavond voor het eerst in actie hoefde te komen, besloot hij zich toch niet af te melden.
Eind vorige maand werd Goffin al in de eerste ronde van Roland Garros uitgeschakeld. Op de US Open haalde hij kort daarvoor wel de vierde ronde.
Giron, de mondiale nummer 94, neemt het in de kwartfinales op tegen de Australiër Alex De Minaur.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
1 uur geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
6 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
10 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
1 dag geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
1 dag geleden