Tennisser Goffin snel uitgeschakeld voor eigen publiek
ANTWERPEN (ANP) - Tennisser David Goffin heeft zijn favorietenstatus niet kunnen waarmaken op het indoortoernooi van Antwerpen. De als eerste geplaatste Belg, de nummer 14 van de wereld, verloor voor eigen publiek van de Amerikaanse qualifier Marcos Giron.
De 29-jarige Goffin kende een slechte voorbereiding op het toernooi. Hij testte eerder deze maand positief op het coronavirus en moest het toernooi in Sint-Petersburg om die reden laten schieten. Voorafgaand aan het toernooi van Antwerpen bekende Goffin dat hij amper had getraind. Omdat hij vanwege een 'bye' pas op donderdagavond voor het eerst in actie hoefde te komen, besloot hij zich toch niet af te melden.
Eind vorige maand werd Goffin al in de eerste ronde van Roland Garros uitgeschakeld. Op de US Open haalde hij kort daarvoor wel de vierde ronde.
Giron, de mondiale nummer 94, neemt het in de kwartfinales op tegen de Australiër Alex De Minaur.
Meer uit Sport
BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
3 uur geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
6 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
6 uur geledenINCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
6 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
7 uur geleden