Tennisser Gasquet hoopt op herhaling van succes in Den Bosch
UMAG (ANP/AFP) - De Franse tennisser Richard Gasquet (35) heeft de finale bereikt van het graveltoernooi in het Kroatische Umag. De nummer 59 van de wereld versloeg na ruim 3 uur de Duitse kwalificatiespeler Daniel Altmaier in drie sets: 7-6 (2) 3-6 6-3. Alleen de eerste set duurde al 88 minuten. De 13 jaar jongere Altmaier staat op de 152e plek in het mondiale klassement.
Gasquet speelt in de finale tegen de als zevende geplaatste Carlos Alcaraz. De 18-jarige Spanjaard versloeg zijn als eerste geplaatste landgenoot Albert Ramos-Vinolas in twee sets: 6-2 7-6 (3). De nummer 73 van de wereld begint zondag aan zijn eerste finale op de ATP Tour. Gasquet won in 2018 bij het grastoernooi in Den Bosch zijn vijftiende en laatste titel in het hoogste profcircuit.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
4 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
9 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.
1 dag geleden