Tennisser Fritz trekt stand weer gelijk in Laver Cup
LONDEN (ANP) - Tennisser Taylor Fritz heeft de stand in de Laver Cup weer gelijkgetrokken. De Amerikaan versloeg in de tweede partij van de dag in The O2 in Londen de Brit Cameron Norrie in de matchtiebreak: 6-1 4-6 10-8. Eerder op de middag had Matteo Berrettini uit Italië Team Europa op voorsprong gezet met een zege op de Canadees Félix Auger-Aliassime.
De Amerikaanse tennisser Fritz zag na een snelle eerste set Norrie terugkomen in de tweede set. De Brit pakte een break, maar leverde zijn voorsprong ook weer in. Met een tweede break won hij alsnog de set. In de matchtiebreak was de Amerikaan toch sterker.
Berrettini versloeg Auger-Aliassime ook in een matchtiebreak: 7-6 (11) 4-6 10-7. De Italiaanse nummer 15 van de wereldranglijst won de eerste set na een lange tiebreak: 13-11. De Canadees, die twee plekken hoger staat, nam een break voorsprong in de tweede set en hield die ook vast. In de matchtiebreak pakte Berrettini een 'minibreak'. Op 9-7 kreeg hij zijn eerste matchpoint en zag tegenstander Auger-Aliassime de bal uitslaan.
Na de eerste dag stond het 2-2 tussen Team Europa van captain Björn Borg en Team wereld van captain John McEnroe. Op de tweede dag levert een zege 2 punten op. Daarom is de stand na zes partijen 4-4.
Meer uit Sport
CALGARY (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbeker in Calgary zilver gegrepen op de massastart. De 26-jarige wereldkampioene op dit onderdeel moest alleen Ivanie Blondin uit Canada voor zich dulden in de sprint. Mia Manganello uit de Verenigde Staten eindigde als derde.
4 uur geledenCALGARY (ANP) - Femke Kok heeft bij wereldbekerwedstrijden in Calgary de vierde 500 meter op rij gewonnen. De wereldkampioene was de beste in 36,72. Jutta Leerdam werd met 37,01 tweede en Marrit Fledderus met 37,08 derde. Achter het geheel Nederlandse podium volgde Anna Boersma op de vierde plaats en Angel Daleman op de vijfde plaats.
5 uur geledenCALGARY (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de wereldbekerwedstrijden in Calgary de ploegenachtervolging gewonnen. Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud waren met 2.52,52 nipt sneller dan Canada en Japan. Olympisch kampioen Canada was 0,16 seconde langzamer. Japan kwam tot 2.53,08.
6 uur geledenBOLOGNA (ANP) - De Italiaanse tennissers hebben voor de derde keer op rij de Davis Cup gewonnen. In Bologna bezorgde Flavio Cobolli, de nummer 22 van de wereldranglijst, Italië het tweede punt door de Spanjaard Jaume Munar te verslaan in drie sets: 1-6 7-6 (5) 7-5. Matteo Berrettini had de gastheren op voorsprong gebracht met een zege op Pablo Carreño Busta (6-3 6-4).
6 uur geledenGDANSK (ANP) - Xandra Velzeboer heeft bij de World Tour in het Poolse Gdansk ook de derde 500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene op deze afstand was in de finale sneller dan de Amerikaanse Corinne Stoddard en Choi Min-jeong uit Zuid-Korea.
10 uur geledenGDANSK (ANP) - Jens van 't Wout heeft zijn eerste gouden medaille in de wereldbeker shorttrack dit seizoen gegrepen. Bij de derde World Tour in Gdansk versloeg de 24-jarige shorttracker in de finale de Italiaan Pietro Sighel en de Canadees Steven Dubois.
11 uur geledenGDANSK (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben zondag in het Poolse Gdansk bij de derde wedstrijd uit de World Tour het zilver gepakt op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Jens van 't Wout en Teun Boer moesten het team van Zuid-Korea net voorlaten. Van 't Wout slaagde er, enigszins gehinderd, net voor de streep niet in als eerste te finishen. Het team van Canada werd derde.
14 uur geleden