Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Fritz begint jacht op 'Sunshine Double' goed in Miami

Tennisser Fritz begint jacht op 'Sunshine Double' goed in Miami

MIAMI (ANP) - De Amerikaanse tennisser Taylor Fritz heeft in Miami de eerste stap gezet richting de 'Sunshine Double'. Fritz, onlangs winnaar van het masterstoernooi van Indian Wells, begon in Miami met een overwinning in drie sets op qualifier Michail Koekoesjkin uit Kazachstan: 6-3 5-7 6-3. De 24-jarige Amerikaan tekende na zijn partij op het glas voor de lens van de camera een zonnetje en zette daar 'x2?' bij. Het was een hint naar de term Sunshine Double, zoals het winnen van de toernooien van Indian Wells én Miami wordt genoemd.

Volgens Fritz, die als nummer 13 van de wereld een 'bye' had in de eerste ronde, was het als een grapje bedoeld. "Ik verwacht niet dat ik hier ook win. Ik ga het toernooi in met dezelfde mentaliteit als in Indian Wells, ik doe het wedstrijd voor wedstrijd." Koekoesjkin had in de eerste ronde gewonnen van Botic van de Zandschulp.

Fritz versloeg vorige week Rafael Nadal in de finale in Californië en beëindigde zo de ongeslagen reeks van de Spanjaard in 2022. Vanwege een ribblessure ontbreekt de 21-voudig grandslamkampioen nu in Miami.

Stefanos Tsitsipas, de Griekse nummer 5 van de wereld, begon met een moeizame zege op de Amerikaanse qualifier J.J. Wolf: 6-4 6-7 (5) 6-1. Het grote Spaanse tennistalent Carlos Alcaraz (18) won met 6-3 6-2 van de Hongaar Marton Fucsovics. Verrassend was de uitschakeling van Denis Shapovalov. De Canadese nummer 14 van de wereld verloor van Lloyd Harris uit Zuid-Afrika (3-6 4-6).

Meer uit Sport

Tennisster Gauff naar finale van graveltoernooi in Rome

ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.

8 uur geleden
Sinner verbreekt met overwinning op Roeblev record Djokovic

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.

10 uur geleden
Tennisser Darderi na nachtpartij naar halve finale in Rome

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.

16 uur geleden
Spanjaard Arrieta wint vijfde rit Giro, Eulálio pakt roze trui

POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.

1 dag geleden
Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

1 dag geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

2 dagen geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

2 dagen geleden