Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Fritz begint ATP Finals met zege op Medvedev

Tennisser Fritz begint ATP Finals met zege op Medvedev

TURIJN (ANP) - De Amerikaanse tennisser Taylor Fritz is goed begonnen aan de ATP Finals, het eindejaarstoernooi in Turijn. De nummer 6 van de wereld was in twee sets te sterk voor de twee plaatsen hoger gerangschikte Rus Daniil Medvedev: 6-4 6-3.

Fritz (27) neemt na 2022 voor de tweede keer deel aan het toernooi waar de beste acht tennissers van het afgelopen seizoen om de titel strijden. Twee jaar geleden bereikte hij de halve finales. In dezelfde poule neemt de Italiaan Jannik Sinner, de aanvoerder van de wereldranglijst, het op tegen de Australiër Alex de Minaur.

Medvedev verloor zijn zelfbeheersing na het verlies van de eerste set en vernielde zijn racket. Het kwam niet meer goed met de Rus, die na een break tegen in de tweede set zijn racket naar een naast de baan opgestelde microfoon gooide. Na het daarvoor gekregen strafpunt bleef Medvedev goochelen met zijn racket en leek hij de partij, onder boegeroep van het publiek, te laten lopen.

In de andere poule staat de Spanjaard Carlos Alcaraz in de eerste speelronde tegenover de Noor Casper Ruud en begint de Duitser Alexander Zverev tegen de Rus Andrej Roeblev. De eerste twee van elke poule plaatsen zich voor de halve finales. Titelverdediger Novak Djokovic is er niet bij in de Inalpi Arena van Turijn. De Serviër meldde zich af met een blessure.

Meer uit Sport

Titelverdediger Alcaraz naar halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finale van Wimbledon bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Engelsman Cameron Norrie in drie sets: 6-2 6-3 6-3. De titelverdediger speelt in de halve eindstrijd tegen de Amerikaan Taylor Fritz, die de Rus Karen Chatsjanov versloeg.

5 uur geleden
Bondscoach Jonker wil gebruikmaken van minder gevoel bij Engelsen

ZURICH (ANP) - Oranje-bondscoach Andries Jonker probeert woensdag gebruik te maken van het volgens hem mindere gevoel bij tegenstander Engeland. De titelverdediger verloor het eerste duel met 2-1 van Frankrijk.

7 uur geleden
Amerikaanse tennisster Anisimova naar halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Amanda Anisimova staat in de halve finale van Wimbledon. Daarin treft ze Aryna Sabalenka uit Belarus, die de Duitse Laura Siegemund uitschakelde. De Amerikaanse Anisimova versloeg de Russische Anastasia Pavljoetsjenkova in de kwartfinale van het Londense grandslamtoernooi op Court 1 in twee sets: 6-1 7-6 (9).

7 uur geleden
Sabalenka na thriller tegen Siegemund in halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de derde keer de halve finales op Wimbledon bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld had drie sets nodig om af te rekenen met de 37-jarige Duitse verrassing Laura Siegemund: 4-6 6-2 6-4.

8 uur geleden
Pogacar wint vierde etappe, Van der Poel behoudt gele trui

ROUEN (ANP) - De Sloveen Tadej Pogacar heeft de vierde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een rit van Amiens naar Rouen over 174 kilometer. In de finale lagen enkele hellingen. De drievoudige Tourwinnaar van UAE Team Emirates won de sprint van een select groepje voor Mathieu van der Poel en de Deen Jonas Vingegaard.

9 uur geleden
Tennisser Fritz voor de eerste keer naar halve finales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Taylor Fritz heeft voor het eerst de halve finales van Wimbledon bereikt. De als vijfde geplaatste Amerikaan was in vier sets te sterk voor de Rus Karen Chatsjanov: 6-3 6-4 1-6 7-6 (4).

9 uur geleden
Tennisser Pel met partner Hijikata naar halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser David Pel heeft voor het eerst de halve finale bereikt van het mannendubbelspel op Wimbledon. De 33-jarige Noord-Hollander won met zijn dubbelpartner Rinky Hijikata in twee sets van de Brazilianen Rafael Matos en Marcelo Melo: 7-6 (5) 6-4. Pel had eerder in 2022 de derde ronde gehaald op Wimbledon.

10 uur geleden