Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Fognini snel klaar in Auckland

Tennisser Fognini snel klaar in Auckland

AUCKLAND (ANP) - Voor tennisser Fabio Fognini zit het ATP-toernooi van Auckland er al na één partij op. De als eerste geplaatste Italiaan, de nummer 12 van de wereld, werd in de tweede ronde uitgeschakeld door de Spanjaard Feliciano López: 6-3 4-6 3-6. Fognini had in de eerste ronde een bye.

Voor de 38-jarige Lopez, de oudste deelnemer in Nieuw-Zeeland, was het een drukke dag. Eerder op de dag had hij al zijn landgenoot Pablo Andujar in drie sets (3-6 7-6 (4) 6-4) verslagen. "De eerste wedstrijd was zwaar. Maar die kwam me later echt van pas, want het was mijn eerste enkelspelwedstrijd van het seizoen", aldus Lopez. "Zonder die wedstrijd zou ik niet zo goed hebben gespeeld tegen Fognini."

López maakte vorige week zijn opwachting op de ATP Cup in Australië. In de finale van het landentoernooi tegen Servië nam hij, samen met Pablo Carreño Busta, het beslissende dubbelspel voor zijn rekening. Die partij ging verloren.

De als tweede geplaatste Denis Shapovalov bleef wel behouden voor het toernooi van Auckland. De 20-jarige Canadees was zijn negen jaar oudere landgenoot Vasek Pospisil met 6-4 7-6 (2) de baas.

Meer uit Sport

Jones wil bondscoach blijven en talentvolle honkballers helpen

MIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.

3 uur geleden
Sabalenka ten koste van Osaka naar kwartfinale Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka staat in de kwartfinale van het masterstoernooi van Indian Wells. De Belarussische tennisster was in twee sets te sterk voor de Japanse Naomi Osaka: 6-2 6-4.

11 uur geleden
Ineos wint ploegentijdrit Parijs-Nice, Ayuso nieuwe leider

POUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.

15 uur geleden
Wielrenner Van der Poel wint tweede etappe Tirreno-Adriatico

SAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.

16 uur geleden
Zitskiër Kampschreur wint goud op combinatie, brons De Langen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft zijn tweede paralympische medaille gewonnen. De winnaar van het goud op de super-G won op dinsdag de supercombinatie. Hij was in de combinatie de snelste in de super-G en werd zesde in de slalom. Niels de Langen won een bronzen medaille bij de supercombinatie.

17 uur geleden
Schilder voert ploeg van 23 atleten aan voor WK indooratletiek

ARNHEM (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder voert de Nederlandse atletiekploeg aan voor de wereldkampioenschappen indoor, van 20 tot en met 22 maart in het Poolse Torun. Schilder voert met een stoot van 20,69 meter de wereldranglijst aan van dit jaar.

18 uur geleden
Zitskiërs Kampschreur en De Langen op medaillekoers in combinatie

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.

21 uur geleden