Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Djokovic sceptisch over coronaregels bij US Open

Tennisser Djokovic sceptisch over coronaregels bij US Open

NEW YORK (ANP/AFP) - De Servische toptennisser Novak Djokovic heeft zware bedenkingen bij het coronaprotocol dat voor de US Open, die op 31 augustus zouden moeten beginnen in New York, is opgesteld. Volgens de nummer 1 van de wereld gaat het om extreme en deels ook in zijn ogen onmogelijke maatregelen, die volgens de Amerikaanse autoriteiten echter nodig zijn om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan.

"We zouden geen toegang hebben tot Manhattan, we zouden in hotels op de luchthaven moeten slapen en twee of drie keer op corona getest moeten worden", somde de drievoudige kampioen op. "We mogen ook maar één begeleider meenemen naar de baan. Dat kan echt niet. Je hebt minimaal een tenniscoach nodig, een conditietrainer en een fysiotherapeut."

Djokovic sprak van een pakket aan "rigoureuze" regels. "Maar ja, als je wilt meedoen aan de US Open, zal je ze moeten respecteren. Ik heb er begrip voor dat de organisatoren om financiële redenen het toernooi willen laten plaatsvinden. Maar we zullen zien of dat daadwerkelijk ook gaat gebeuren."

Meer uit Sport

Nederland blijft na zilver schaatssters vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is dinsdag bij de Olympische Spelen in het medailleklassement op de vierde plaats blijven staan. De langebaanschaatssters Joy Beune, Marijke Groenewoud en Antoinette Rijpma-de Jong eindigden op de ploegenachtervolging als tweede en bezorgden Nederland zo de zesde zilveren medaille in Milaan.

39 minuten geleden
Verstappen test donderdag en vrijdagmiddag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.

1 uur geleden
Schaatsster Beune is blij dat ze medaille om de nek heeft hangen

MILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.

1 uur geleden
Skeletonner Jeraskevitsj krijgt 180.000 euro van baas voetbalclub

MILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.

2 uur geleden
Schaatser Bosker vertrok 'om zich op te frissen voor huldiging'

MILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.

2 uur geleden
Ritsma 'tevreden' met zilver en 'trots' op vierde plaats

MILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.

3 uur geleden
Schaatssters hebben alles gegeven en zijn trots op zilver

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters kunnen leven met de zilveren medaille op de ploegenachtervolging. "We hebben alles gegeven", zei Joy Beune bij de NOS. "Dan moet je trots zijn op zilver. Dit gaan we vieren."

3 uur geleden