Tennisser Djokovic met Servië uitgeschakeld op ATP Cup
MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is bij de ATP Cup in Melbourne met Servië uitgeschakeld. De Servische nummer 1 van de wereld won zijn enkelpartij van de Duitser Alexander Zverev, maar ging na de winst van Jan-Lennard Struff in de beslissende dubbel onderuit.
Duitsland bereikte door de zege op Servië de halve finales en treft daarin Rusland. Spanje plaatste zich ook voor de halve finales, ondanks een 2-1-nederlaag tegen Griekenland. Nadal deed bij Spanje niet mee. De Spaanse nummer 2 van de wereld heeft last van zijn rug. Spanje neemt het in de andere halve finale op tegen Italië.
Djokovic versloeg in Melbourne Zverev in drie sets: 6-7 (3) 6-2 7-5. Nadat Struff ook in drie sets van Dusan Lajovic had gewonnen, namen Djokovic en Nikola Cacic het in de dubbel op tegen Zverev en Struff. De Duitsers wonnen die partij in de supertiebreak: 7-6 (4) 5-7 10-7.
Meer uit Sport
BELFAST (ANP) - Michael van Gerwen is in de eerste ronde van de wedstrijd in de Premier League in Belfast uitgeschakeld. De drievoudig wereldkampioen verspeelde een voorsprong van 5-3 tegen Gerwyn Price uit Wales (5-6).
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Merel Conijn is niet tevreden over de "bijzondere keuze" die de KNSB heeft gemaakt met betrekking tot de aanwijsplekken voor het WK allround. "Ze hebben mijn kans afgepakt om me te plaatsen voor het WK", zei Conijn na afloop van de huldiging van de olympiërs van TeamNL in Heerenveen.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Als het aan de gemeente Heerenveen ligt, komen de Olympische Winterspelen in 2030 naar Nederland. Of tenminste, het schaatstoernooi. "Ik denk dat we een goede kans maken", zei burgemeester Avine Fokkens-Kelder donderdagavond na afloop van de huldiging van de olympiërs van TeamNL in Heerenveen.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam komt niet meer in actie op de WK sprint. "Ik beëindig het seizoen op een hoogtepunt. Olympisch kampioen worden maakt mijn lijst met dromen compleet. Ik voel me erg voldaan", laat de winnares van goud op de 1000 meter in Milaan weten via sociale media.
15 uur geledenDUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor staat in de halve finale van het toernooi van Dubai. De beste Nederlandse tennisser boekte een knappe zege op Jakub Mensik: 6-3 3-6 6-2.
16 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Max Verstappen verwacht niet dat zijn team Red Bull direct voor een zege zal meedoen in de Formule 1. Dat zei de viervoudig wereldkampioen in een live-video-interview tijdens een bijeenkomst van streamingdienst Viaplay in Hilversum in aanloop naar het begin van het seizoen. Op zondag 8 maart is de eerste race in Melbourne. "We moeten nog wel een stap maken. Daar zijn we mee bezig", aldus Verstappen, die vorig seizoen als tweede eindigde achter Lando Norris van McLaren.
21 uur geledenACAPULCO (ANP/DPA) - Tennisser Alexander Zverev is al in de tweede ronde van het toernooi in het Mexicaanse Acapulco uitgeschakeld. De 28-jarige Duitser verloor van de Serviër Miomir Kecmanovic, die voor het eerst in zijn carrière won van een speler uit de top 5 van de wereld: 3-6 7-6 (3) 6-7 (4). Zverev staat vierde op de wereldranglijst, Kecmanovic is de mondiale nummer 84.
1 dag geleden