Tennisser Djokovic meldt zich af voor masterstoernooi Miami
MIAMI (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor de Miami Open. De Servische nummer één van de wereld liet via sociale media weten langer thuis te blijven bij zijn familie. "Met alle restricties moet ik een balans vinden tussen tijd op de tour en thuis. Ik kijkt ernaar uit om volgend jaar terug te keren", meldt hij.
Djokovic won de Australian Open in februari voor de negende keer. Daardoor heeft de 33-jarige Serviër nu achttien grandslamtitels achter zijn naam staan. De nummer 1 van de wereld kwam daarna niet meer in actie en zou op het masterstoernooi van Miami zijn rentree maken. Djokovic staat ondertussen 312 weken weken bovenaan de wereldranglijst. Een week eerder verbeterde hij het record dat in handen was van Roger Federer.
Na de Australian Open had Djokovic rust genomen om te herstellen van een spierscheuring in zijn buik. Volgens het speelschema dat hij eerder op zijn website had geplaatst zou hij op 22 maart het seizoen hervatten in Miami. Daarna volgt het graveltoernooi van Monaco en, op diezelfde ondergrond, het kleinere toernooi van Belgrado.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
1 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
1 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
4 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
20 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
20 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
23 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
1 dag geleden