Tennisser Dimitrov voor achtste keer in Ahoy
ROTTERDAM (ANP) - Grigor Dimitrov maakt over twee maanden voor de achtste keer zijn opwachting op het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam. De Bulgaarse tennisser, 28 jaar oud, debuteerde al op 17-jarige leeftijd in Ahoy. Hij is momenteel de nummer 20 van de wereld.
"Dimitrov en het toernooi hebben een speciale band", aldus toernooidirecteur Richard Krajicek. "Vanaf zijn debuut in 2009, waarin hij als toptalent bij ons een van de eerste kansen kreeg om zich op ATP-niveau te bewijzen, komt hij hier graag. Hij is erop gebrand om de titel te veroveren, zeker omdat hij in 2018 de finale haalde. Het is bovendien een van de publiekslievelingen in Rotterdam, dus het is mooi dat hij er weer bij is."
Eerder maakte het grootste tennistoernooi van Nederland al de komst van Daniil Medvedev, Stefanos Tsitsipas en Stan Wawrinka bekend. De 47e editie van het indoorevenement heeft van 10 tot en met 16 februari plaats.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft de finale bereikt van het WK darts in Londen. De 23-jarige darter uit het Gelderse Poederoijen versloeg in de halve finales in een uitbundig Alexandra Palace tweevoudig wereldkampioen Gary Anderson met 6-3 in sets. Hij treft zaterdag in de eindstrijd de Engelse titelverdediger Luke Littler.
3 uur geledenSANKT MICHAEL (ANP/RTR) - De Oostenrijkse skiester Katharina Liensberger mist de Olympische Spelen in Milaan-Cortina door een zware knieblessure. De 28-jarige slalomspecialiste liep onder meer een gescheurde meniscus op door een crash bij een training in Sankt Michael.
7 uur geledenWINTERBERG (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos blijft op zoek naar haar beste vorm op weg naar de Winterspelen van volgende maand in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De winnares van olympisch brons op de Spelen van Beijing eindigde als 24e op de wereldbekerwedstrijd in Winterberg.
11 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisster Venus Williams krijgt een wildcard voor de Australian Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi bekend.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft voor het eerst in zijn carrière de halve finale van het WK darts bereikt. De 23-jarige Nederlander versloeg in Alexandra Palace in Londen de als tweede geplaatste Engelsman Luke Humphries met 5-1 in sets.
1 dag geledenGARMISCH-PARTENKIRCHEN (ANP/DPA) - De Sloveense schansspringer Domen Prevc heeft met overmacht het traditionele nieuwjaarsspringen in Garmisch-Partenkirchen gewonnen. Prevc noteerde vanaf de grote schans afstanden van 143 en 141 meter en was daarmee de beste. De Sloveen won ook al de wedstrijd van de Vierschansentournee in Oberstdorf en leidt het klassement na twee van de vier wedstrijden.
1 dag geledenBAAL (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn zevende zege in zeven veldritten binnen. De wereldkampioen was op nieuwjaarsdag ook verreweg de sterkste in de Grote Prijs Sven Nys in het Vlaamse Baal. Eerder won de Nederlander in Loenhout, Gavere, Hofstade, Namen, Antwerpen en Koksijde.
1 dag geleden