Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Dimitrov meldt besmetting met coronavirus

Tennisser Dimitrov meldt besmetting met coronavirus

MONACO (ANP) - Tennisser Grigor Dimitrov is voorlopig uit de roulatie. De 29-jarige Bulgaar is besmet geraakt met het nieuwe coronavirus. De nummer 19 van de wereldranglijst meldde op sociale media dat hij bij terugkeer in zijn woonplaats Monaco positief had getest. Hij riep iedereen op die met hem in de afgelopen tijd in contact was geweest om zich te laten testen en de vereiste voorzorgsmaatregelen te nemen.

Dimitrov was eerder deze maand in het Servische Belgrado en het Kroatische Zadar actief op de Adria Tour, een speciaal tenniscircuitje voor het goede doel. Bij deze toernooien, georganiseerd door de Servische nummer 1 van de wereld Novak Djokovic, zaten soms 4000 toeschouwers op de tribunes. "Het spijt me vreselijk dat ik mogelijk enig leed heb veroorzaakt. Ik ben nu thuis aan het herstellen. Bedankt voor de steun en blijf alsjeblieft veilig en gezond", besloot Dimitrov.

Kort na de mededeling van de Bulgaarse tennisser kwam het bericht dat het toernooi in Zadar, dat nog aan de gang was, is geannuleerd. Het derde evenement van de Adria Tour in Montenegro, komen weekeinde, was al vanwege de zorgen over het coronavirus afgelast. Het is nog onduidelijk of het vierde en laatste toernooi in Banja Luka in Bosnië-Herzegovina, begin juli, zal doorgaan.

Dimitrov is de eerste hoog genoteerde tennisser van wie bekend is dat hij het coronavirus heeft opgelopen.

Meer uit Sport

Verstappen sluit 24 uur van Nürburgring na pech af op 38e plaats

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.

1 uur geleden
Wielrenster Bredewold wint Ronde van Baskenland voor vrouwen

SAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.

2 uur geleden
Verstappen lijkt na probleem zege Nürburgring te kunnen vergeten

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.

4 uur geleden
Verstappen rijdt 's nachts goede stint bij 24 uur van Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.

8 uur geleden
Tennisster Svitolina wint masterstoernooi Rome voor derde keer

ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.

18 uur geleden
Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

22 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

22 uur geleden