Tennisser Del Potro mist ook Australian Open
SYDNEY (ANP) - De Argentijnse tennisser Juan Martin Del Potro mist ook de Australian Open. De 31-jarige Del Potro staat al sinds afgelopen zomer aan de kant vanwege een zware knieblessure. De Argentijn liep op Queen's een breuk in zijn rechterknieschijf op.
De revalidatie neemt meer tijd in beslag dan gedacht. Del Potro ontbrak al op Wimbledon en de US Open en hij moet nu ook het eerste grandslamtoernooi van 2020 overslaan. "We wensen je het beste met je herstel, hopelijk zien we je snel terug in Australië", schreef de organisatie van de Australian Open in een bericht op Twitter over de afmelding van Del Potro, die twee keer de kwartfinales haalde in Melbourne.
De lange Argentijn, in 2009 winnaar van de US Open, behoorde een jaar geleden nog tot de top 5 van de wereldranglijst. Del Potro is nu afgezakt naar plek 120. Eerder meldden onder anderen Kei Nishikori en Andy Murray zich vanwege fysieke problemen af voor de Australian Open.
Niet alleen Del Potro haakte zaterdag af, de organisatie kreeg ook een afmelding binnen van Richard Gasquet. De 33-jarige Fransman, die door fysieke problemen een teleurstellend jaar achter de rug heeft, kampt net als de Argentijn met een knieblessure. De voormalige top 10-speler en winnaar van vijftien ATP-titels is afgezakt naar de zestigste plaats op de wereldranglijst. Zijn landgenoot Lucas Pouille, di
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Lars Huijer kan zondagavond zomaar oog in oog met Juan Soto staan in de wedstrijd van het Nederlands Koninkrijksteam tegen de Dominicaanse Republiek op de World Baseball Classic. De 32-jarige pitcher van de Amsterdamse Pirates overwoog drie jaar geleden serieus te stoppen nadat sportkoepel NOC*NSF de honkballers de A-status had afgenomen. Slagman Soto tekende eind 2024 een contract van 765 miljoen dollar dat hem vijftien jaar aan de New York Mets verbindt.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Oscar Piastri heeft de schuld op zich genomen voor zijn dramatische uitvalbeurt bij de Grote Prijs van Australië. De coureur van McLaren was op weg naar de grid voor de start, maar reed iets te wild door een bocht en crashte. Het massaal aanwezige publiek op Albert Park was getuige van de sof voor de populaire thuisrijder. "Dit is natuurlijk heel teleurstellend en zou niet mogen gebeuren, zeker niet tijdens mijn thuisrace", vertelde hij aan verslaggevers ter plaatse. "We moeten bekijken wat er nu precies is gebeurd, maar ik denk dat ik iets te veel de kerbstones raakte. Het is voor een groot deel mijn eigen schuld."
1 uur geledenLAS VEGAS (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder heeft opnieuw een nederlaag moeten incasseren in de Ultimate Fighting Championship (UFC). De 35-jarige Nederlander verloor in Las Vegas nipt van de Braziliaan Caio Borralho. De jury moest na drie ronden de winnaar aanwijzen en gaf de Braziliaan meer punten.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Max Verstappen begon als twintigste en eindigde als zesde in de Grote Prijs van Australië, maar die inhaalrace kon de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 maar weinig bekoren. "Er zijn niet heel veel positieve dingen te melden, om eerlijk te zijn. Niet over de auto en ook niet over mijn gevoel", zei de coureur van Red Bull na afloop van de openingsrace van het seizoen bij Viaplay.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - George Russell jubelde na zijn zege in de Grote Prijs van Australië over zijn Mercedes. "Ik vind deze auto geweldig, ik vind deze motor geweldig", zei de Brit in het interview na afloop op het circuit Albert Park. Hij won voor de zesde keer in zijn carrière een Formule 1-race.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Max Verstappen heeft een inhaalrace in de Grote Prijs van Australië bekroond met de zesde plaats. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest door een crash in de kwalificatie achteraan beginnen op Albert Park in Melbourne, maar werkte zich op ouderwetse manier naar voren.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Oscar Piastri mist zijn thuisrace van de Formule 1 in Australië. De coureur van McLaren crashte op weg naar de startopstelling voor de eerste race van het seizoen op circuit Albert Park in Melbourne. Hij reed zijn auto in een van de bochten iets te hard over de kerbstones, spinde en kwam tegen de vangrails tot stilstand. De auto was dusdanig beschadigd dat starten niet meer mogelijk was.
4 uur geleden