Tennisser Del Potro mist ook Australian Open
SYDNEY (ANP) - De Argentijnse tennisser Juan Martin Del Potro mist ook de Australian Open. De 31-jarige Del Potro staat al sinds afgelopen zomer aan de kant vanwege een zware knieblessure. De Argentijn liep op Queen's een breuk in zijn rechterknieschijf op.
De revalidatie neemt meer tijd in beslag dan gedacht. Del Potro ontbrak al op Wimbledon en de US Open en hij moet nu ook het eerste grandslamtoernooi van 2020 overslaan. "We wensen je het beste met je herstel, hopelijk zien we je snel terug in Australië", schreef de organisatie van de Australian Open in een bericht op Twitter over de afmelding van Del Potro, die twee keer de kwartfinales haalde in Melbourne.
De lange Argentijn, in 2009 winnaar van de US Open, behoorde een jaar geleden nog tot de top 5 van de wereldranglijst. Del Potro is nu afgezakt naar plek 120. Eerder meldden onder anderen Kei Nishikori en Andy Murray zich vanwege fysieke problemen af voor de Australian Open.
Niet alleen Del Potro haakte zaterdag af, de organisatie kreeg ook een afmelding binnen van Richard Gasquet. De 33-jarige Fransman, die door fysieke problemen een teleurstellend jaar achter de rug heeft, kampt net als de Argentijn met een knieblessure. De voormalige top 10-speler en winnaar van vijftien ATP-titels is afgezakt naar de zestigste plaats op de wereldranglijst. Zijn landgenoot Lucas Pouille, di
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
1 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Formule 1-team Haas laat de Braziliaanse nieuweling Rafael Câmara komt weekendeinde al debuteren in de Grote Prijs van Brazilië. De Amerikaanse renstal maakte tevens bekend dat de Fransman Esteban Ocon dit jaar niet meer zal rijden.
15 uur geledenCARDIFF (ANP) - Rico Verhoeven zal niet in het voorprogramma optreden bij het boksgevecht tussen de Britse zwaargewichten Tyson Fury en Anthony Joshua. De jarenlange wereldkampioen in het kickboksen zou op 11 december in Cardiff tegen de Amerikaanse oud-wereldkampioen Deontay Wilder boksen, maar in de onderhandelingen kwam het niet tot een akkoord. Dat bevestigde Verhoevens manager.
16 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Spaanse golfer Jon Rahm wil graag terugkeren op de Amerikaanse PGA Tour en is bereid om een straf te accepteren. De voormalig nummer 1 van de wereld hoopt dat hij dezelfde sanctie kan krijgen als de Amerikaan Brooks Koepka, die onder meer 5 miljoen dollar moest doneren aan een goed doel.
18 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Vijf landen hebben aangegeven niet tegen Rusland te zullen spelen op het wereldkampioenschap ijshockey in 2027. Finland, Zweden, Noorwegen, Denemarken en Letland maakten op die manier duidelijk dat zij het niet eens zijn met de beslissing van het internationale sporttribunaal CAS. Het CAS oordeelde vrijdag dat de internationale ijshockeybond IIHF Rusland weer moest toelaten op internationale toernooien.
20 uur geledenMADRID (ANP) - MotoGP-coureur Álex Márquez heeft in een ziekenhuis in Madrid een operatie aan zijn rechtersleutelbeen en linkerhand ondergaan. De ingreep is goed verlopen en "zonder complicaties", meldde de Spaanse wegracer in een bericht op zijn sociale media. De nummer 8 in de WK-stand slaat de komende Grote Prijs van Qatar over om te herstellen. Hij plant zijn rentree in de Grote Prijs van Portugal eind november.
20 uur geleden