Tennisser Del Potro kondigt min of meer zijn afscheid aan
BUENOS AIRES (ANP/BELGA) - Tennisser Juan Martin del Potro heeft min of meer zijn afscheid aangekondigd. Hij maakte eerder deze week bekend dat hij binnenkort na dertig maanden blessureleed terugkeert op de baan. De 33-jarige Argentijn speelt in zijn eigen Buenos Aires en een week later ook in het Braziliaanse Rio de Janeiro, maar het worden mogelijk zijn laatste toernooien. "Het wordt meer een afscheid dan een terugkeer", zei hij.
Del Potro speelde niet meer sinds hij in juni 2019 op het Londense Queens een zware knieblessure opliep. Inmiddels heeft hij vier operaties ondergaan. Op de ATP-ranking is de voormalige nummer drie van de wereld naar de 757e plaats gezakt.
"Een spectaculaire comeback zit er nu niet meer in, vrees ik. Ik wil afscheid kunnen nemen op de baan, niet op een persconferentie. Daarom speel ik nog die laatste twee toernooien. Daarna zien we wel wat de toekomst brengt", zei een geëmotioneerde Del Potro.
Meer uit Sport
WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.
47 minuten geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.
1 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen start bij de Grote Prijs van Monaco als tweede. De viervoudig wereldkampioen moest de poleposition bij de beroemde race in het prinsdom laten aan Mercedes-coureur Kimi Antonelli.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De als achtste geplaatste Russin versloeg in de finale in Parijs de Poolse qualifier en verrassing Maja Chwalińska in twee sets: 6-3 6-2.
2 uur geledenSESTRIERE (ANP) - Demi Vollering (FDJ United - SUEZ) heeft de achtste etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Nederlandse nummer 2 van het algemeen klassement was de sterkste in een sprint bergop tussen de top 4 van het klassement. Isabella Holmgren uit Canada werd tweede, net voor de Duitse Antonia Niedermaier. Klassementsleider Anna van der Breggen werd vierde in dezelfde tijd als Vollering en behoudt de roze leiderstrui met nog één etappe te gaan.
2 uur geleden