Tennisser De Jong krijgt wildcard voor ABN AMRO Open
ROTTERDAM (ANP) - Jesper de Jong heeft een wildcard ontvangen voor het ABN AMRO Open, het grootste tennistoernooi van Nederland. De nummer 139 van de wereld gaat zijn debuut maken in Rotterdam. De 23-jarige De Jong neemt de wildcard over van de Serviër Hamad Medjedovic, die door ziekte niet kan deelnemen in Ahoy.
De Jong haalde begin dit jaar als qualifier de tweede ronde op de Australian Open. Hij verloor in Melbourne van de uiteindelijke winnaar Jannik Sinner.
Met de deelname van De Jong komt het aantal Nederlanders in het enkelspel op drie. Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp zijn ook van de partij.
Het toernooi begint op maandag 12 februari.
Meer uit Sport
SYDNEY (ANP/DPA) - De Nederlandse tennissers zijn de United Cup, het toernooi voor gemengde landenteams, begonnen met een ruime nederlaag. Duitsland was in Sydney met 3-0 te sterk.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen is er niet in geslaagd een memorabel WK met een hoofdprijs af te sluiten. De 23-jarige darter uit het Gelderse Poederoijen verloor in de finale vrij kansloos van titelverdediger Luke Littler in een volgepakt Alexandra Palace in Londen: 7-1.
13 uur geledenKONYA (ANP) - Deniz Türüç vervolgt zijn loopbaan bij Konyaspor. De aanvaller heeft zijn handtekening onder een contract voor 2,5 jaar gezet, zo meldt zijn nieuwe Turkse voetbalclub.
16 uur geledenGULLEGEM (ANP) - Joris Nieuwenhuis is als derde geëindigd in de veldrit van Gullegem, de voorlaatste in de serie uit de Superprestige. De Nederlander legde het in de sneeuw en modder af tegen twee Belgen. Niels Vandeputte won, Michael Vanthourenhout werd tweede.
19 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Suzanne Schulting is bij haar rentree op het NK shorttrack als derde geëindigd op de 1000 meter. De olympisch kampioene op deze afstand moest in Leeuwarden de titel laten aan Xandra Velzeboer, die haar zus Michelle en Schulting aftroefde op de 1000 meter.
20 uur geledenKRANJSKA GORA (ANP) - De Zwitserse skiester Camille Rast heeft haar eerste wereldbekerzege op de reuzenslalom geboekt. De 26-jarige Rast was de beste op de piste in het Sloveense Kranjska Gora. Ze droeg haar zege op aan de slachtoffers van de cafébrand in het Zwitserse Crans-Montana in nieuwjaarsnacht.
20 uur geledenSYDNEY (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek vindt dat het vrouwentennis geen 'Battle of the Sexes' nodig heeft. De tennissters hoeven volgens de Poolse zesvoudig grandslamkampioene niets te bewijzen.
1 dag geleden