Tennisser De Jong door in Montpellier na opgave Halys
MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft zich geplaatst voor de tweede ronde van het toernooi van Montpellier. De 24-jarige Nederlander zag zijn Franse tegenstander Quentin Halys opgeven bij een stand van 7-6 (7) 2-0 in het voordeel van De Jong.
De Nederlandse nummer 131 van de wereld kwam in de tiebreak van de eerste set met 5-0 achter, maar draaide daarna met 6 punten op rij de zaken om. De Jong brak in de tweede game van de tweede set Halys op love, waarna de Fransman opgaf.
De Jong treft in de volgende ronde Flavio Cobolli uit Italië. De mondiale nummer 34 had een bye in de eerste ronde.
Meer uit Sport
LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen heeft de titelstrijd in de Formule 1 nog steeds niet opgegeven. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull won op dominante wijze de Grote Prijs van Las Vegas en liep daardoor weer punten in op de McLaren-rijders Lando Norris en Oscar Piastri.
13 minuten geledenCALGARY (ANP) - Kjeld Nuis is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als derde geëindigd op de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen reed een tijd van 1.42,42. De winst ging naar Jordan Stolz (1.42,10). De Duitser Finn Sonnekalb werd tweede (1.42,31).
8 uur geledenCALGARY (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft zaterdag bij de wereldbekerwedstrijden van Calgary de 1500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene kwam tot een tijd van 1.51,17. Daarmee troefde ze de Japanse wereldrecordhoudster Miho Takagi (1.51,68) af. De derde plaats was voor de Amerikaanse Brittany Bowe: 1.51,84.
8 uur geledenCALGARY (ANP) - Jenning de Boo is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als tweede geëindigd op de 500 meter. De Nederlander, vorige week nog goed voor een nationaal record (33,63), kwam tot een tijd van 34,02. De zege was voor de Zuid-Koreaan Kim Jun-ho in 33,99. De Amerikaan Jordan Stolz, die vrijdag De Boo nog aftroefde op de 1000 meter, eindigde als derde, eveneens in 34,02. Het verschil met De Boo was minder dan een honderdste.
8 uur geledenCALGARY (ANP) - Femke Kok heeft bij wereldbekerwedstrijden in Calgary de 500 meter gewonnen. Dat deed de wereldkampioene in een tijd van 36,65, minder snel dan vorige week toen ze in Salt Lake City een wereldrecord schaatste: 36,09.
9 uur geledenBOLOGNA (ANP) - De Spaanse tennissers staan zondag in de finale van de Davis Cup. Ze waren in de halve finale te sterk voor Duitsland in Bologna (2-1). Pedro Martínez en Marcel Granollers klopten in het dubbelspel Tim Pütz en Kevin Krawietz: 6-2 3-6 6-3.
10 uur geledenGDANSK (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben in het Poolse Gdansk bij de derde wedstrijd uit de World Tour de aflossing gewonnen. Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Diede van Oorschot hielden de teams van de Verenigde Staten en Japan achter zich.
12 uur geleden