Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Coric zonder setverlies naar laatste vier in Rotterdam

Tennisser Coric zonder setverlies naar laatste vier in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Kroatische tennisser Borna Coric heeft zich zonder setverlies verzekerd van een plek in de halve finales van het ABN AMRO World Tennis Tournament. De nummer 26 van de wereld was de Japanner Kei Nishikori in twee tiebreaks de baas: 7-6 (2) 7-6 (4).

De 24-jarige Coric keek in de tweede tiebreak tegen een 4-2-achterstand aan en won de laatste vijf punten. Hij benutte na ruim twee uur zijn eerste wedstrijdpunt omdat Nishikori, de mondiale nummer 45, een return miste.

Coric, in de eerste ronde verantwoordelijk voor de uitschakeling van Botic van de Zandschulp, doet voor de derde keer mee in Rotterdam. Bij zijn twee eerdere deelnames verloor hij in de tweede ronde.

Zaterdag speelt Coric in de halve finales tegen de Hongaar Marton Fucsovics of Tommy Paul uit de Verenigde Staten. Coric kan de eerste Kroatische winnaar ooit in Ahoy worden. Landgenoten Marin Cilic (2014) en Ivan Ljubicic (2007) verloren de eindstrijd.

Meer uit Sport

Tennisser Den Ouden wint bij debuut in Davis Cup tegen India

BENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.

5 minuten geleden
Zwitserse skiër Von Allmen wint goud op de afdaling

BORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.

1 uur geleden
Schaatsster Sablikova meldt zich af voor 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland

2 uur geleden
Olympisch schaatskampioenen Kramer en Wüst openen TeamNL Huis

MILAAN (ANP) - Sven Kramer en Ireen Wüst hebben zaterdag het TeamNL Huis in Milaan geopend. De twee veelvoudig olympisch schaatskampioenen deden dat door voor Superstudio Più op een grote rode knop te drukken, waarna confetti de lucht in ging.

2 uur geleden
Bezoek aan Milaan bezorgt voorzitter NOC*NSF 'kriebels' voor 2030

MILAAN (ANP) - NOC*NSF-voorzitter Anneke van Zanen-Nieberg krijgt bij haar bezoek aan Milaan nog meer zin om een deel van de volgende Winterspelen in 2030 naar Nederland te halen. "Ja, dan krijg ik wel de kriebels", vertelt ze in gesprek met het ANP, kort voor de opening van het TeamNL Huis.

3 uur geleden
Cricketers maken het Pakistan lastig maar verliezen op WK T20

COLOMBO (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben het eerste duel op het WK T20 verloren. Oranje was dicht bij een stunt tegen Pakistan, maar gaf de wedstrijd in de slotfase alsnog uit handen in Colombo.

3 uur geleden
Leerdam staat media na training op zaterdag alsnog te woord

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft zaterdag na haar training ter voorbereiding op de olympische 1000 meter van maandag in Milaan alsnog de media te woord gestaan. De schaatsster zou na de NOS ook met schrijvende journalisten praten, maar dat gebeurde niet. Ze besloot de hal na het televisie-interview te verlaten. De reden is nog onbekend.

4 uur geleden