Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Coric bekroond voor comeback van het jaar

Tennisser Coric bekroond voor comeback van het jaar

LONDEN (ANP) - Tennisser Borna Coric krijgt bij de ATP Awards de prijs voor de comeback van het jaar. De 26-jarige Kroaat kreeg in de stemming door zijn collega's de voorkeur boven de Oostenrijker Dominic Thiem, de Zwitser Stan Wawrinka en de Chinees Wu Yibing.

Coric stond van maart 2021 tot maart 2022 aan de kant. De rentree van de Kroaat ging aanvankelijk moeizaam met acht nederlagen in tien partijen, maar daarna ging het beter. Hij schreef het masterstoernooi in Cincinnati op zijn naam door in de finale de Griek Stefanos Tsitsipas te verslaan. In november bereikte hij met Kroatië de halve finales van de Daviscup Finals en hij sloot het jaar af als de nummer 26 van de wereldranglijst.

"Dit betekent natuurlijk veel voor me na een heel heel zwaar seizoen en na mijn schouderoperatie", reageerde Coric. "Dus ik wil iedereen oprecht bedanken. Hopelijk wordt volgend seizoen nog beter."

Eerder kreeg Rafael Nadal de publieksprijs en ging de prijs voor nieuwkomer van het jaar naar de Deen Holger Rune. De Australiërs Nick Kyrgios en Thanasi Kokkinakis werden door de tennisfans gekozen tot favoriete dubbel.

Meer uit Sport

Tennisser Shelton strandt in tweede ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Ben Shelton is uitgeschakeld in de tweede ronde van Roland Garros. De als vierde geplaatste Amerikaan verloor in drie sets van de Belg Raphaël Collignon: 6-4 7-5 6-4.

1 uur geleden
Sabalenka naar derde ronde op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de derde ronde bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won in twee sets van Elsa Jacquemot uit Frankrijk: 7-5 6-2.

3 uur geleden
Sinner na uitschakeling op Roland Garros: liep tegen een muur aan

PARIJS (ANP/AFP) - Jannik Sinner liep naar eigen zeggen tegen een muur aan tijdens zijn verloren partij in de tweede ronde van Roland Garros. De Italiaanse nummer 1 van de wereld was bij de afwezigheid van de Spanjaard Carlos Alcaraz de grote favoriet voor de titel, maar ging in de hitte in Parijs tot ieders verbazing in vijf sets onderuit tegen de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo, de mondiale nummer 56.

5 uur geleden
Fransman Magnier sprint naar derde etappezege in Giro d'Italia

PIEVE DI SOLIGO (ANP) - Paul Magnier heeft zijn derde ritzege in de Giro d'Italia geboekt. De Franse sprinter van Soudal Quick-Step was na 171 kilometer tussen Fai della Paganella en Pieve di Soligo de beste in de sprint van een grote groep. Magnier bleef de Italianen Edoardo Zambanini en Jonathan Milan voor.

5 uur geleden
Wereldkampioen Márquez lijkt op weg naar rentree bij GP Mugello

SCARPERIA E SAN PIERO (ANP/BELGA) - Motorcoureur Marc Márquez lijkt komend weekend bij de Grote Prijs in het Italiaanse Mugello zijn rentree te kunnen maken. De 33-jarige regerend wereldkampioen brak drie weken geleden zijn voet bij een crash tijdens de sprintrace voor de Grote Prijs van Frankrijk. De verwachting was dat de GP van Italië voor hem te vroeg zou komen.

6 uur geleden
Sinner strandt met fysiek ongemak in tweede ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Jannik Sinner is uitgeschakeld op Roland Garros, het enige grandslamtoernooi dat hij nog niet wist te winnen. In de tweede ronde verloor de Italiaanse nummer 1 van de wereld tegen alle verwachtingen in, in vijf sets van de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-2 5-7 1-6 1-6. Sinner leek op weg naar een snelle zege, maar kreeg in de derde set last van fysiek ongemak en kwam dit niet meer te boven.

7 uur geleden
De Jong speelt vrijdag derde partij op baan 14 op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong speelt vrijdag op Roland Garros de derde partij op baan 14 tegen de Rus Karen Chatsjanov. Dat blijkt uit de donderdag vrijgegeven baanindeling. Het is voor het eerst in zijn carrière dat de Nederlander in de derde ronde van een grandslamtoernooi staat.

8 uur geleden