Tennisser Chardy vervangt Tsonga in Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - De Franse tennisser Jérémy Chardy zal zijn landgenoot Jo-Wilfried Tsonga vervangen tijdens het ABN AMRO-tennistoernooi van Rotterdam. Tsonga, de winnaar in Ahoy in 2017, gaf in de eerste ronde van de Australian Open op vanwege een rugblessure en blijkt niet op tijd hersteld.
Zijn vervanger Chardy is de huidige nummer 58 van de wereld. De 32-jarige Fransman won in 2009 het toernooi in Johannesburg en bereikte in 2018 nog de finale van het Libéma Open in Rosmalen. Afgelopen jaar pakte hij in Rotterdam samen met de Fin Henri Kontinen de dubbeltitel. Het wordt zijn vierde deelname. In 2015 en 2016 haalde hij de tweede ronde, vorig jaar verloor Chardy in de eerste ronde van de Rus Daniil Medvedev.
Het toernooi van Rotterdam staat van 10 tot en met 16 februari op de agenda.
Meer uit Sport
AMSTERDAM (ANP) - Jorrit Bergsma vindt het een mooie kans voor Nederland om het olympisch schaatstoernooi van 2030 in Thialf te organiseren. Dat zei de 40-jarige schaatser na aankomst op Schiphol. Samen met een groot deel van de Nederlandse olympische ploeg arriveerde hij daar maandagmiddag vanuit Milaan, waar hij op de Olympische Spelen goud op de massastart en brons op de 10 kilometer veroverde.
32 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout was na zijn aankomst op Schiphol verbaasd door de ontvangst. "Volgens mij heeft het hier heel erg geleefd", zei de 24-jarige shorttracker in een aankomsthal van Schiphol waar de Nederlandse olympische sporters maandagmiddag juichend werden onthaald door zeker honderd mensen.
47 minuten geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Tomás Martín Etcheverry heeft op het tennistoernooi van Rio de Janeiro zijn eerste ATP-titel veroverd. De 26-jarige Argentijn versloeg in de finale de Chileen Alejandro Tabilo met 3-6 7-6 (3) 6-4.
6 uur geledenVERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.
17 uur geledenVERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.
18 uur geledenVERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.
18 uur geleden