Tennisser Brouwer in tweede ronde US Open tegen Musetti
NEW YORK (ANP) - Tennisser Gijs Brouwer treft in de tweede ronde van de US Open Lorenzo Musetti. De Italiaanse nummer 30 van de wereldranglijst versloeg na een lange partij in New York de Belg David Goffin. Pas in de tiebreak van de vijfde set viel de beslissing in het voordeel van Musetti: 3-6 7-5 6-4 3-6 7-6 (9).
De 26-jarige Brouwer, die het hoofdtoernooi van Flushing Meadows had bereikt via de kwalificaties, won eerder dinsdag verrassend van de Fransman Adrian Mannarino in drie sets: 6-3 6-4 6-4. Mannarino had afgelopen weekend nog het ATP-toernooi van Winston-Salem op zijn naam geschreven.
De 26-jarige Brouwer is de nummer 181 van de wereld. Hij mocht op de US Open voor de tweede keer meedoen aan de kwalificaties van een grandslamtoernooi en boekte vorige week drie overwinningen in de voorronden. De 20-jarige Musetti is als 26e geplaatst in New York.
Meer uit Sport
PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.
12 uur geledenTILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.
23 uur geledenTILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.
1 dag geleden