Tennisser Boeblik naar finale Montpellier
MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Alexander Boeblik staat in de finale van het toernooi van Montpellier. De creatieve speler uit Kazachstan was in de halve eindstrijd met 4-6 6-4 6-4 te sterk voor de Canadees Félix Auger-Aliassime.
In de eerste set had de Canadees aan een break in de laatste game genoeg. Op 5-4 ging hij op zijn eerste setpunt door de service heen van Boeblik, waardoor hij de voorsprong nam.
In het tweede bedrijf pakte Boeblik het initiatief terug in de wedstrijd. Dat leidde al snel tot een break op 2-2 die hij uiteindelijk niet meer weggaf. Op 5-4 serveerde hij de set uit, al had hij daar vier setpunten voor nodig.
Finale
Daarna schakelde Boeblik door en pakte hij ook de derde en beslissende set. Na ruim 2,5 uur serveerde hij op 5-4 de wedstrijd uit.
In de finale treft hij zondag Borna Coric. De Kroaat profiteerde in de tweede set van een opgave door Holger Rune. Boeblik en Coric speelden één keer eerder tegen elkaar. Toen won de Kazach.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
4 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
6 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
15 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
20 uur geleden