Tennisser Berrettini snel uitgeschakeld in Cincinnati
CINCINNATI (ANP) - Matteo Berrettini is twee weken voor aanvang de US Open snel uitgeschakeld op het masterstoernooi van Cincinnati. De 26-jarige Italiaan verloor in een spannende driesetter van de Amerikaan Frances Tiafoe. In 2 uur en 51 minuten werd het 7-6 (3) 4-6 7-6 (5) voor de mondiale nummer 25.
Berrettini kent vooralsnog een zeer teleurstellend hardcourtseizoen. Vorige week was hij op het masterstoernooi van Montreal in de eerste ronde kansloos tegen de Spanjaard Pablo Carreño Busta, die uiteindelijk verrassend de titel pakte.
Voor Berrettini was het treffen in Cincinnati zijn laatste wedstrijd in aanloop naar het vierde en laatste grandslamtoernooi van het jaar. De nummer 15 van de wereld sloeg deze zomer Wimbledon over vanwege een coronabesmetting. Vorig jaar was hij finalist in Londen.
Andy Murray
De 35-jarige Andy Murray was in Cincinnati de twee jaar oudere Stan Wawrinka met 7-6 (3) 5-7 7-5 de baas. Het duel tussen de twee voormalig grandslamkampioenen duurde 2 uur en 57 minuten. Murray won 109 punten, Wawrinka 107.
Dinsdag komt Botic van de Zandschulp weer in actie in Cincinnati. In de laatste partij van de dag neemt hij het op het centercourt op tegen de Rus Daniil Medvedev, de nummer 1 van de wereld.
Meer uit Sport
LUSAIL (ANP) - MotoGP-coureur Francesco Bagnaia heeft een dubbele breuk in zijn rechtervoet opgelopen door zijn crash zaterdag in de sprintrace bij de Grote Prijs van Qatar. De Italiaanse tweevoudig wereldkampioen (2022 en 2023) zal niet starten in de hoofdrace op zondag en vliegt terug naar Italië voor een operatie. Dat meldde het fabrieksteam van Ducati.
42 minuten geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - Lewis Hamilton en Charles Leclerc hebben hun onderlinge irritaties uitgesproken. Dat hebben de beide coureurs van Ferrari gedaan in een bijeenkomst met hun teambaas Fred Vasseur bij de Grote Prijs van São Paulo.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen gaat er alles aan doen om zondag (18.00 uur Nederlandse tijd) zoveel mogelijk coureurs in te halen in de Grote Prijs van São Paulo. "Ik heb al vaker moeilijke omstandigheden doorstaan, dus laten we maar zien wat er mogelijk is", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in een persbulletin van zijn team Red Bull.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.
17 uur geledenINDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.
20 uur geledenZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.
21 uur geleden