Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Berrettini snel uitgeschakeld in Cincinnati

Tennisser Berrettini snel uitgeschakeld in Cincinnati

CINCINNATI (ANP) - Matteo Berrettini is twee weken voor aanvang de US Open snel uitgeschakeld op het masterstoernooi van Cincinnati. De 26-jarige Italiaan verloor in een spannende driesetter van de Amerikaan Frances Tiafoe. In 2 uur en 51 minuten werd het 7-6 (3) 4-6 7-6 (5) voor de mondiale nummer 25.

Berrettini kent vooralsnog een zeer teleurstellend hardcourtseizoen. Vorige week was hij op het masterstoernooi van Montreal in de eerste ronde kansloos tegen de Spanjaard Pablo Carreño Busta, die uiteindelijk verrassend de titel pakte.

Voor Berrettini was het treffen in Cincinnati zijn laatste wedstrijd in aanloop naar het vierde en laatste grandslamtoernooi van het jaar. De nummer 15 van de wereld sloeg deze zomer Wimbledon over vanwege een coronabesmetting. Vorig jaar was hij finalist in Londen.

Andy Murray

De 35-jarige Andy Murray was in Cincinnati de twee jaar oudere Stan Wawrinka met 7-6 (3) 5-7 7-5 de baas. Het duel tussen de twee voormalig grandslamkampioenen duurde 2 uur en 57 minuten. Murray won 109 punten, Wawrinka 107.

Dinsdag komt Botic van de Zandschulp weer in actie in Cincinnati. In de laatste partij van de dag neemt hij het op het centercourt op tegen de Rus Daniil Medvedev, de nummer 1 van de wereld.

Meer uit Sport

Verstappen miste de snelheid om voor zege in Austin te strijden

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen had in de Grote Prijs van de Verenigde Staten niet de snelheid om voor de zege te kunnen rijden. Dat zei de Red Bull-coureur in het interview na zijn derde plaats op het Circuit of The Americas in Austin, waar de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes de zege greep.

1 uur geleden
Antonelli met zege in Austin nog dichter bij titel, Verstappen 3e

AUSTIN (ANP) - Kimi Antonelli heeft met de zege in de Grote Prijs van de Verenigde Staten zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 voor het grijpen. De Italiaan bleef in zijn Mercedes de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari en Max Verstappen in de Red Bull voor en won met grote voorsprong zijn negende Grand Prix.

2 uur geleden
Griekspoor noemt ATP-titel in Brussel 'de lekkerste' van de vier

BRUSSEL (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor (30) noemt zijn titel in Brussel "de lekkerste" van zijn vier eindzeges op ATP-toernooien. "Iedere titel heeft iets. In Pune won ik mijn eerste. Dat was bijzonder. Mijn tweede was in Den Bosch in eigen land. Ook bijzonder. Mijn zege op Mallorca was in een tijd dat ik op mijn best was. En nu win ik vanuit een heel moeilijke periode. Daarom is dit misschien wel de lekkerste."

4 uur geleden
Griekspoor wint met European Open in Brussel vierde titel

BRUSSEL (ANP) - Tallon Griekspoor heeft het tennistoernooi van Brussel op zijn naam geschreven. De 30-jarige tennisser versloeg de Duitser Jan-Lennard Struff (36) zondag in de finale van het European Open in drie sets: 4-6 6-3 6-4.

6 uur geleden
Dakar Rally in 2027 niet in Saudi-Arabië

BOULOGNE-BILLANCOURT (ANP) - De Dakar Rally vindt in 2027 niet plaats in Saudi-Arabië. Dat hebben de Franse organisator Amaury Sport Organisation (ASO) en de lokale Saudi Motorsport Company (SMC) zondag bekendgemaakt in een verklaring op de site van de auto- en motorrally. Die beslissing hebben de organisatoren genomen wegens "recente ontwikkelingen in de regio". Het evenement zou van 1 tot en met 15 januari 2027 in Saudi-Arabië plaatsvinden. De ASO zegt in de komende dagen de nieuwe locatie bekend te zullen maken.

9 uur geleden
Tennisster Rybakina verovert in Ningbo vierde titel van dit jaar

NINGBO (ANP) - Tennisster Elena Rybakina heeft haar topseizoen nog meer glans gegeven door het Ningbo Open te winnen. De nummer 1 van de wereld versloeg in de finale met overtuigende cijfers de Canadese Leylah Fernandez: 6-2 6-2. De Kazachse boekte in de Chinese stad al haar vierde toernooizege van het jaar.

12 uur geleden
Verstappen gunt 'zeer constante' Antonelli vroege wereldtitel

AUSTIN (ANP/RTR) - Max Verstappen gunt Kimi Antonelli de wereldtitel in de Formule 1. De Nederlandse coureur van Red Bull, viervoudig wereldkampioen, maakt zelf geen aanspraak meer op de titel, maar de Italiaan van Mercedes kan deze zondag als jongste coureur ooit al het kampioenschap binnenhalen. Dat is dan op vijf races voor het einde van het seizoen.

13 uur geleden