Tennisser Berrettini bereikt finale grastoernooi Queen's
LONDEN (ANP) - Tennisser Matteo Berrettini heeft de finale bereikt van het grastoernooi van Queen's. In Londen versloeg de als eerste geplaatste Italiaan de Australiër Alex de Minaur in twee sets, 6-4 6-4. De 25-jarige speler heeft op Queen's nog geen set afgegeven bij zijn eerste optreden ooit op het evenement in de Engelse hoofdstad.
"Mijn doel hier is de titel te pakken", zei Berrettini. "Ik mag daarom ook niet al te blij zijn met de overwinning in de halve finale, want ik ben er nog niet. Maar het gaat wel de goede kant op. Dit is een toernooi met een enorme traditie en ik mag er trots op zijn dat ik in de eindstrijd sta. Gemakkelijk ging het niet. Het was moeilijk om Alex te verslaan."
In de finale speelt de Italiaan tegen Cameron Norrie. De Brit versloeg de als tweede geplaatste Canadees Denis Shapovalov in twee sets, 7-5 6-3.
Meer uit Sport
TREVISO (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn is na de vierde operatie aan haar gebroken been "eindelijk" klaar om terug te keren naar de Verenigde Staten. De 41-jarige Amerikaanse kwam een week geleden zwaar ten val toen ze ondanks een zware knieblessure probeerde olympisch goud te winnen op de afdaling in Cortina d'Ampezzo.
15 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen opnieuw een gouden medaille behaald. De 24-jarige Nederlander was na de 1000 meter ook de beste op de 1500 meter. Van 't Wout komt in Milaan ook nog in actie op de 500 meter.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben zich bij de Olympische Spelen opnieuw gekwalificeerd voor de finale van de aflossing. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap eindigden in de eerste halve finale als eerste.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter bereikt. De winnares van goud op de 500 meter was in de vierde van acht voorronden veruit de snelste.
12 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is er na haar bronzen medaille van vier jaar geleden in Beijing bij de Olympische Spelen niet opnieuw in geslaagd op het podium te eindigen. De 32-jarige Nederlandse beleefde in het Cortina Sliding Centre twee teleurstellende dagen en moest zich tevredenstellen met de dertiende plaats.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is bij de Olympische Spelen doorgedrongen tot de halve finale op de 1500 meter. De 24-jarige Nederlander, die donderdag op de 1000 meter als eerste Nederlander goud won op een individuele afstand op de Spelen, was in de vierde van zes kwartfinales de snelste. Van 't Wout kwam geen moment in de problemen.
12 uur geleden