Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Alcaraz voor het eerst naar halve finales op gras

Tennisser Alcaraz voor het eerst naar halve finales op gras

LONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finales bereikt van het grastoernooi van Queen's. De als eerste geplaatste Spanjaard won in twee sets van de Bulgaar Grigor Dimitrov: 6-4 6-4. Voor Alcaraz is het de eerste keer dat hij zich plaatst voor de laatste vier van een grastoernooi op de ATP Tour.

Alcaraz was tegen Dimitrov die tegenwoordig op de 26e plaats van de wereldranglijst staat, de sterkste in de eerste set. De 20-jarige Spanjaard brak meteen de opslagbeurt van zijn tegenstander en hield die voorsprong tot de setwinst. In de tweede set liep Dimitrov uit naar 3-0, maar Alacaraz kwam terug. Met breaks over en weer was het uiteindelijk de nummer 2 van de wereldranglijst die aan het langste eind trok. Hij kon op 5-4 voor de wedstrijd serveren en maakte geen fouten.

In de halve finale neemt Alcaraz het op tegen de Amerikaan Sebastian Korda. Die won in twee sets van de als vijfde geplaatste Brit Cameron Norrie 6-4 7-6 (1). De andere halve finale gaat tussen de Deen Holger Rune en de Australiër Alex de Minaur.

Meer uit Sport

Veldrijdster Van der Heijden verovert voor het eerst EK-titel

MIDDELKERKE (ANP) - Veldrijdster Inge van der Heijden is voor het eerst Europees kampioen geworden. De 26-jarige Brabantse kwam na zes ronden in het Belgische Middelkerke solo over de finish. Met Lucinda Brand als tweede en Aniek van Alphen als derde was het podium geheel Nederlands.

1 uur geleden
Piastri valt uit in sprintrace in São Paulo

SÃO PAULO (ANP) - Oscar Piastri is uitgevallen in de sprintrace van de Grote Prijs van São Paulo in de Formule 1. De coureur uit Australië verloor in de zesde ronde de controle over zijn bolide en eindigde in de muur.

2 uur geleden
Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Portugal

PORTIMAO (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van Portugal. Hij reed in de kwalificatie van de MotoGP de snelste tijd op het circuit Autodromo Internacional do Algarve in Portimão (1.37,556). Hij was net iets sneller dan de Spanjaard Pedro Acosta. De Fransman Fabio Quartararo liet de derde tijd noteren.

4 uur geleden
NBA wil over twee jaar Europese basketbalcompetitie lanceren

MILAAN (ANP/RTR) - De Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA wil een eigen competitie in Europa beginnen. Die zou volgens algemeen directeur George Aivazoglou van NBA Europa in oktober 2027 moeten beginnen.

5 uur geleden
Kunstrijdpaar Danilova en Tsiba grijpt naast ticket voor Spelen

OSAKA (ANP) - Het Nederlandse kunstschaatspaar Daria Danilova en Michel Tsiba is er niet in geslaagd een ticket voor de Olympische Spelen in Milaan veilig te stellen. Het duo haalde tijdens de Grand Prix van Osaka een score van 155,20 punten en bleef zo ver verwijderd van de eis van NOC*NSF, de Nederlandse sportkoepel die de limiet voor deelname op 173,89 punten heeft gezet.

7 uur geleden
Tennisster Rybakina eerste finaliste WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft voor het eerst in haar carrière de finale bereikt van de WTA Finals, het eindejaarstoernooi met de beste acht speelsters van het jaar. De Kazachse nummer 6 van de wereld won in het Saudische Riyad in de halve finale in drie sets van de Amerikaanse Jessica Pegula, de nummer 5 van de wereld: 4-6 6-4 6-3.

22 uur geleden
Djokovic naar finale van tennistoernooi in Athene

ATHENE (ANP) - Novak Djokovic heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Athene bereikt. De 38-jarige Serviër klopte Yannick Hanfmann in de halve eindstrijd: 6-3 6-4.

23 uur geleden