Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Alcaraz verrassend uitgeschakeld in Toronto

Tennisser Alcaraz verrassend uitgeschakeld in Toronto

TORONTO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Toronto. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor met 3-6 6-4 3-6 van de Amerikaan Tommy Paul.

Het was voor Alcaraz pas zijn eerste nederlaag in vijftien wedstrijden. De 20-jarige tennisser won vorige maand Wimbledon na een gewonnen finale tegen de Serviër Novak Djokovic. In de aanloop naar het grandslamtoernooi had Alcaraz ook al Queen’s op zijn naam geschreven.

Paul blijkt echter een lastige tegenstander voor Alcaraz. De nummer 14 van de wereld had de Spanjaard vorig jaar eveneens verslagen in Toronto. "Ik realiseer me dat ik in deze wedstrijden niet goed heb gespeeld", zei Alcaraz. "Het enige wat ik nu kan doen is trainen om beter te worden. Ik heb nog een paar weken voordat de US Open begint."

Leerzaam

"Ik moet me nu eerst concentreren op het masterstoernooi van Cincinnati. Dat is ook een groot toernooi. Ik heb veel geleerd van Toronto. Ik denk dat ik sommige dingen goed heb gedaan, maar waarschijnlijk kan alles beter", aldus de Spanjaard.

Alcaraz verloor tegen Paul meteen zijn eerste servicebeurt, waarna hij in de eerste set nog twee keer zijn opslag inleverde. Hij trok in de tweede set de stand gelijk met een break in de zevende game. In de derde set sloeg Paul toe met een break op 3-2. De Amerikaan behield vervolgens zijn service en maakte de partij af op zijn tweede matchpoint.

Iga Swiatek, de nummer 1 van de wereld bij de vrouwen, drong op het toernooi van Montreal door tot de halve finale. De 22-jarige Poolse versloeg Danielle Collins uit de Verenigde Staten met 6-3 4-6 6-2. Swiatek treft in de halve eindstrijd de Amerikaanse Jessica Pegula, die landgenote Coco Gauff uitschakelde: 6-2 5-7 7-5.

Meer uit Sport

Griekspoor naar laatste acht op tennistoernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor gaat naar de kwartfinales van het ABN AMRO Open. De 29-jarige tennisser won woensdagavond in twee sets van zijn Franse leeftijdgenoot Quentin Halys: 7-5 7-6 (11). Griekspoor speelt vrijdag tegen de winnaar van de partij tussen de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Serviër Hamad Medjedovic.

7 uur geleden
Schaatser De Boo heeft vrede met zilver na bijna perfecte race

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft vrede met zijn zilveren medaille op de 1000 meter bij de Olympische Spelen van Milaan. Halverwege had de 22-jarige Groninger hoop, maar hij werd in een rechtstreeks duel verslagen door de Amerikaan Jordan Stolz. "Op 600 meter wist ik dat ik een stukje voor hem lag, maar hij heeft zo'n goede slotronde, dat is moeilijk om tegenop te boksen", zei De Boo.

9 uur geleden
Wennemars zwaar aangeslagen na 'onmogelijke' herkansing op 1000 m

MILAAN (ANP) - Joep Wennemars vindt het "ontzettend kwalijk" dat hij slechts een half uur rust kreeg voordat hij bij de Winterspelen in Milaan opnieuw moest rijden. "Dat is onmogelijk", zei Wennemars woensdagavond bij de NOS na de 1000 meter waarin hij vijfde werd.

10 uur geleden
De Boo bezorgt Nederland op 1000 meter tweede zilver op Spelen

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft Nederland op de 1000 meter het tweede zilver bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 het goud laten aan topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten. Die won in een olympisch record van 1.06,28. Ning Zhongyan uit China pakte met 1.07,34 het brons.

11 uur geleden
De Boo voorlopig tweede op 1000 meter, herkansing Wennemars

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo staat voorlopig op zilver op de 1000 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 alleen topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten voor laten gaan. De Chinees Ning Zhongyan staat op brons.

11 uur geleden
Skiester Vonn ondergaat derde operatie na beenbreuk

TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is voor de derde keer geopereerd aan haar beenbreuk na haar val in de olympische afdaling van zondag. Dat laat de voormalige olympisch kampioen weten op Instagram. "Succesvol heeft vandaag een totaal andere betekenis dan een paar dagen geleden", schrijft ze bij een foto vanuit het ziekenhuis in Treviso.

11 uur geleden
Verstappen kijkt terug op 'een goede dag' bij test in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft naar eigen zeggen "een goede dag" gehad op het circuit van Bahrein. "We hebben veel ronden gereden en verschillende programma's getest", zei de Formule 1-coureur in een persbericht van Red Bull nadat hij 136 ronden in de nieuwe wagen had gereden. Verstappen zette de tweede tijd neer achter wereldkampioen Lando Norris.

12 uur geleden