Tennisser Alcaraz plaatst zich voor halve finales Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finales bereikt op het tennistoernooi van Indian Wells. De nummer 1 van de plaatsingslijst was in de kwartfinales met 6-4 6-4 te sterk voor Félix Auger-Aliassime uit Canada.
Het was voor de 19-jarige Alcaraz pas de eerste zege op Auger-Aliassime in vier ontmoetingen. "Het is fantastisch dat ik eindelijk van Félix win. En dan ook nog eens met erg goed tennis", zei de Spanjaard na afloop van de partij tegen de mondiale nummer 10.
Alcaraz maakte in de eerste set bij een stand van 2-2 het verschil. Na een lange vijfde game benutte de nummer 2 van de wereld zijn vijfde breakpoint. Auger-Aliassime kreeg op 5-4 nog een kans om terug te breken, maar Alcaraz poetste het breakpoint weg en haalde alsnog de set binnen.
Beslissende break
Auger-Aliassime leverde in de tweede set meteen zijn eerste servicebeurt in, maar trok de stand in de volgende game alweer gelijk. De twee hielden elkaar vervolgens in evenwicht tot 4-4, waarna Alcaraz de beslissende break plaatste.
Alcaraz treft in de halve finales Jannik Sinner. De 21-jarige Italiaan won in de kwartfinales met 6-4 4-6 6-4 van de Amerikaan Taylor Fritz.
Meer uit Sport
DUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.
8 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
18 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
22 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
1 dag geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
1 dag geleden