Tennisser Alcaraz meteen uitgeschakeld op masterstoernooi Parijs
PARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is al in de tweede ronde van het masterstoernooi van Parijs gestrand. De als eerste geplaatste Spanjaard, die een bye had in de eerste ronde, verloor met 6-4 3-6 4-6 van de Brit Cameron Norrie, de nummer 31 van de wereldranglijst.
De 22-jarige Alcaraz en de acht jaar oudere Norrie stonden dit jaar ook tegenover elkaar in de kwartfinales op Wimbledon. De zesvoudig grandslamwinnaar was in Londen in drie sets te sterk.
In Parijs kwam Alcaraz een stuk minder voor de dag. Hij won de eerste set nog na een break in de vijfde game, maar zag Norrie daarna sterk terugkomen. De Brit won de tweede set en hij brak Alcaraz op 3-3 in de derde set. Norrie moest nog twee breakpoints wegwerken, maar haalde daarna de zege binnen.
Norrie treft in de derde ronde de winnaar van de partij tussen de neven Valentin Vacherot en Arthur Rinderknech. De Monegask Vacherot won onlangs ten koste van de Fransman Rinderknech de finale van het masterstoernooi van Shanghai.
Meer uit Sport
WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Anish Giri is in januari 2026 de oudste deelnemer aan het internationale schaaktoernooi van Wijk aan Zee. De 31-jarige schaker strijdt in de 88e editie tegen het jongste deelnemersveld ooit op het Tata Steel Chess Tournament.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Alle Formule 1-teams hebben zich in 2024 gehouden aan de budgetlimiet. De internationale autosportfederatie FIA heeft in een zeven maanden durend onderzoek naar de naleving van de financiƫle regels geen kostenoverschrijdingen ontdekt. De bond meldt in een rapportage dat alle tien teams en vijf motorfabrikanten volledig hebben meegewerkt en de vereiste informatie hebben verstrekt.
9 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - Met nog exact honderd dagen te gaan ligt de organisatie van de Winterspelen van Milaan-Cortina op schema, maar er zijn nog wel zorgen over de accommodatie voor het ijshockey. De bouw van het stadion voor deze sport in Milaan heeft vertraging opgelopen. Het zal niet als gepland begin december klaar zijn. "Het is een belangrijk aandachtspunt", zegt directeur van de Spelen Christophe Dubi. "Het staat bovenaan onze prioriteitenlijst."
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is uitgeschakeld in de eerste ronde van het masterstoernooi in Parijs. De 29-jarige Nederlander verloor in twee sets van de Canadees Gabriel Diallo: 3-6 4-6.
11 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - De honkballers van de Los Angeles Dodgers hebben maandag een 2-1 voorsprong genomen op de Toronto Blue Jays in de World Series, de finale van de Amerikaanse honkbalcompetitie over maximaal zeven wedstrijden. De titelverdedigers uit Los Angeles beslisten de spectaculaire derde wedstrijd met een homerun in de achttiende inning na ruim zes uur spelen in hun voordeel (6-5). Een honkbalwedstrijd duurt normaal negen innings.
13 uur geledenSEPANG (ANP) - De Zwitserse Moto3-coureur Noah Dettwiler vecht in een ziekenhuis in Kuala Lumpur voor zijn leven na een zware crash zondag in de Grote Prijs van Maleisiƫ. Artsen hebben de afgelopen uren verschillende operaties uitgevoerd en gezegd dat de 20-jarige coureur nog in kritieke toestand verkeert.
1 dag geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull neemt pas aan het einde van het seizoen een besluit over wie in 2026 de tweede rijder is naast Max Verstappen. Topadviseur Helmut Marko en teambaas Laurent Mekies zeiden na de Grote Prijs van Mexico dat het team geen haast heeft en rond de laatste race in Abu Dhabi de definitieve keuze maakt. "We hebben het besluit uitgesteld, omdat we ons volledig willen richten op het kampioenschap", zei Marko tegen platform motorsport.com.
1 dag geleden