Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Alcaraz kwartfinalist Indian Wells na opgave Draper

Tennisser Alcaraz kwartfinalist Indian Wells na opgave Draper

INDIAN WELLS (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft de kwartfinales bereikt op het toernooi van Indian Wells. De nummer 1 van de plaatsingslijst zag zijn tegenstander in de vierde ronde, de Brit Jack Draper, opgeven met een blessure. Alcaraz leidde op dat moment met 6-2 en 2-0.

Draper had al een fysio de baan op laten komen maar hield het na 46 minuten voor gezien. "Dit is niet de manier waarop je een partij wilt winnen. Ik hoop dat Jack snel weer herstelt", zei de 19-jarige Alcaraz, die op het toernooi in Californië de leiding op de wereldranglijst kan heroveren op Novak Djokovic. De Serviër ontbreekt in Indian Wells omdat hij niet gevaccineerd is tegen corona en daardoor de Verenigde Staten niet inkomt.

De volgende tegenstander van Alcaraz is de als achtste geplaatste Canadees Felix Auger-Aliassime, die in drie sets te sterk was voor de Amerikaan Tommy Paul: 3-6 6-3 7-6 (6).

Daniil Medvedev overwon klachten aan zijn enkel halverwege zijn partij tegen de Duitser Alexander Zverev. De Rus, als vijfde geplaatst, ging in de tweede set onderuit, gevolgd door een langdurige behandeling waarbij de gekwetste voet werd ingepakt. Hij had ook nog de eerste set verloren en een nederlaag leek onafwendbaar. Maar Medvedev hervond zijn ritme en bereikte na drie set alsnog de kwartfinales: 6-7 (5) 7-6 (5) 7-5. "Ik denk dat een scan moet uitwijzen of ik hier nog kan spelen", zei de Rus, die nu de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina treft.

Meer uit Sport

Trump geeft hoge onderscheiding aan olympische ijshockeyer

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.

1 uur geleden
Tophonkballer Jonathan Schoop niet langer vast

WILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.

4 uur geleden
Koningspaar en Amalia eren olympische medaillewinnaars

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.

12 uur geleden
Nieuwe olympische kampioenen Ridders in de Orde van Oranje-Nassau

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.

14 uur geleden
Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

15 uur geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

16 uur geleden
Nederlandse officials afwezig bij openingsceremonie Paralympics

ARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.

17 uur geleden