Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennislegende Okker hoopt dat 'koele' Van de Zandschulp bijblijft

Tennislegende Okker hoopt dat 'koele' Van de Zandschulp bijblijft

LONDEN (ANP) - De Nederlandse tennislegende Tom Okker hoopt dat Botic van de Zandschulp het Rafael Nadal maandagavond moeilijk weet te maken in de vierde ronde van Wimbledon. De 78-jarige Okker haalde in 1978 de laatste vier in Londen en stond daarnaast nog eens vier keer in de kwartfinale op Wimbledon.

"Hij speelt tegen een van de beste spelers van het moment, die het toernooi al een aantal keer gewonnen heeft. Ik hoop dat hij in het begin bijblijft, want dat is altijd heel belangrijk. Dan weet je nooit wat er gaat gebeuren", zei Okker, terwijl hij naar de dubbelspelwedstrijd van landgenoot Wesley Koolhof aan het kijken was.

"Dat hebben we gisteren ook gezien met Tim van Rijthoven. Hij begon zijn service te verliezen en wat te twijfelen, maar daarna heeft hij er een goede wedstrijd van gemaakt. Ik vond het een leuke wedstrijd en er zaten heel goede momenten bij en prachtige rally's. Het werd nog spannend ook, maar op het laatst zag je wel verschil in klasse."

Okker is voor het eerst sinds enkele jaren weer op Wimbledon. "Leuk dat de Nederlanders het zo goed doen", aldus Okker, die maandagavond aandachtig toeschouwer is op het Centre Court. "Het kan zomaar gebeuren als Nadal wat fouten gaat maken. Botic is wel koel wat dat betreft."

Meer uit Sport

Skiester Vonn houdt na val hoop op deelname aan Olympische Spelen

CRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn (41) hoopt ondanks een val tijdens een afdaling in het Zwitserse Crans-Montana in actie te kunnen komen op de Winterspelen. "Ik heb mijn knie geblesseerd. Dit is een zeer moeilijke situatie, een week voor de Olympische Spelen. Maar als er één ding is dat ik kan, dan is het wel een comeback maken. Mijn olympische droom is nog niet voorbij", aldus de Amerikaanse ster via haar sociale media.

1 uur geleden
Djokovic in finale Australian Open na winst op favoriet Sinner

MELBOURNE (ANP) - Novak Djokovic gaat zondag op voor zijn elfde titel in de Australian Open en de 25e grandslamzege in zijn carrière. De 38-jarige Servische tennisser versloeg in de halve finale de Italiaanse titelverdediger Jannik Sinner in een vijfsetter: 3-6 6-3 4-6 6-4 6-4. De Serviër stak na vier uur en negen minuten zijn handen omhoog.

3 uur geleden
Zussen Velzeboer en Van 't Wout rijden in Milaan alle afstanden

MILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra en Michelle Velzeboer doen komende maand bij de Olympische Spelen in Milaan mee aan alle drie de individuele afstanden. Dat zijn de 500, 1000 en 1500 meter. Bij de mannen geldt dat alleen voor kopman Jens van 't Wout, meldt schaatsbond KNSB.

4 uur geleden
Afdaling Crans-Montana gestaakt na crash topfavoriete Vonn

CRANS-MONTANA (ANP) - De afdaling om de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana is gestaakt na een crash van de Amerikaanse skiester Lindsey Vonn. De organisatie vond de weersomstandigheden te slecht om de laatste afdaling voor de Olympische Spelen voort te zetten.

5 uur geleden
Alcaraz overwon krampaanval en bleef geloven in zege op Zverev

MELBOURNE (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz sprak na zijn zege op vijf sets tegen Alexander Zverev in de halve finale van de Australian Open van een van de zwaarste partijen uit zijn loopbaan. "Ik had het moeilijk halverwege de derde set", doelde de 22-jarige Spaanse tennisser op een krampaanval. "Maar ik heb dit soort situaties, dit soort wedstrijden, al eerder meegemaakt. Ik zeg altijd dat je in jezelf moet blijven geloven, wat er ook gebeurt."

6 uur geleden
Alcaraz na marathonpartij naar eerste finale op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz staat voor het eerst in de finale van de Australian Open. De 22-jarige Spanjaard knokte zich in een marathonpartij van 5 uur en 27 minuten langs de 28-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-4 7-6 (5) 6-7 (3) 6-7 (4) 7-5.

8 uur geleden
Gadecki en Peers verdedigen titel op Australian Open met succes

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennissers Olivia Gadecki en John Peers hebben op de Australian Open de titel in het gemengd dubbel gewonnen. De Australiërs waren vorig jaar ook al de beste in Melbourne en zijn het eerste gemengde duo in 37 jaar dat de titel bij het eerste grandslamtoernooi van het jaar met succes verdedigt.

10 uur geleden