Tennisfinale Delray Beach verzet naar maandag om regenval
DELRAY BEACH (ANP) - De tennisfinale in het Amerikaanse Delray Beach is met een dag uitgesteld door regenval. De wedstrijd, die gaat tussen de Amerikanen Taylor Fritz en Tommy Paul, is verzet van zondag naar maandag.
Fritz verdedigt in Delray Beach zijn titel. Hij zou de eerste zijn die zijn titel prolongeert sinds Jason Stoltenberg. Hij won het toernooi in de kustplaats in 1996 en 1997.
Net als de enkelspelfinale is ook de dubbelfinale van Delray Beach verzet naar maandag. Die gaat tussen de duo's Santiago Gonzales/Neal Skupski en Julain Cash/Robert Galloway.
Door het uitstel van de finale laat de nieuwe ATP-ranking van deze week nog even op zich wachten. Zeker is dat Jannik Sinner stijgt naar de derde plek na zijn titel bij het ABN AMRO Open in Rotterdam. Daarnaast valt de Griek Stefanos Tsitsipas sinds lange tijd uit de top-10.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na de eerste dag van het WK allround derde in het algemeen klassement. De 27-jarige schaatsster kwam op de tweede afstand, de 3000 meter, tot de tweede tijd met 3.57,37. Ragne Wiklund uit Noorwegen en Miho Takagi uit Japan gaan na de eerste dag gedeeld aan de leiding.
4 minuten geledenMANSFIELD (ANP) - Arsenal heeft de kwartfinale van de FA Cup bereikt met een 2-1-uitoverwinning op Mansfield Town. Dat is de nummer 16 van de League One, het derde niveau van de Engelse voetbalpiramide.
45 minuten geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Paraskiër Niels de Langen kan zijn geluk niet op na zijn zilveren medaille op de afdaling. "Dit is wel een hele bijzondere", zei De Langen na de medailleceremonie telefonisch tegen het ANP. "Om zo de Spelen te beginnen, en met mensen op de tribune, dat is een onbeschrijfelijk gevoel."
57 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - De Nederlandse schaatsers zijn in de achterhoede begonnen bij het WK allround. Marcel Bosker was met 37,17 de beste Nederlander op de vijftiende plaats. Jordan Stolz won de 500 meter in 34,22.
1 uur geledenSIENA (ANP) - De Zwitserse wielrenster Elise Chabbey heeft de Strade Bianche gewonnen. In de straten van Siena was ze de sterkste van een groep van acht vrouwen die samen de voet van de steile Via Santa Catarina haalde. Het is de eerste keer dat de renster van FDJ-Suez de Italiaanse voorjaarsklassieker wint. De tweede plaats was voor Kasia Niewiadoma uit Polen, voor de Duitse Franziska Koch.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong is het WK allround in Heerenveen begonnen met de tweede plaats op de 500 meter. De olympisch kampioene op de 1500 meter reed 38,59 en moest alleen de Japanse Miho Takagi voor zich dulden met 37,75. Titelverdedigster Joy Beune kwam tot 38,94 en werd daarmee zesde.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Max Verstappen (28) heeft niets overgehouden aan zijn crash in de kwalificaties voor de GP van Melbourne. De viervoudig wereldkampioen liet uit voorzorg een scan van zijn handen maken. "Ik voel me helemaal goed, dat is het belangrijkste", stelde Verstappen in een persbericht van zijn team Red Bull Racing.
2 uur geleden