Tennisduel Van de Zandschulp in Shanghai verplaatst naar zondag
SHANGHAI (ANP) - Tennissers Botic van de Zandschulp en Ugo Humbert moeten hun partij op het masterstoernooi van Shanghai zondag voortzetten. Bij een stand van 2-2 konden beide spelers weer naar binnen omdat het ging regenen in de Chinese stad. In de vijfde game stond Van de Zandschulp op 30-15 op de opslag van de Fransman. Beiden hadden al een opslagbeurt ingeleverd.
Het duel staat nu gepland zondag om 06.30 uur Nederlandse tijd.
Mocht Van de Zandschulp de partij winnen dan neemt hij het in de derde ronde op tegen de Griek Stefanos Tsitsipas. De nummer 4 van de plaatsingslijst versloeg de Australiër Rinky Hijikata in twee sets: 6-4 6-2.
De twee hoogstgeplaatste spelers in Shanghai bereikten ook de derde ronde. De Spanjaard Carlos Alcaraz was na een bye in de eerste ronde te sterk voor de Fransman Grégoire Barrère: 6-2 7-5. De Rus Daniil Medvedev, als tweede geplaatst, versloeg de Chileen Cristian Garin, eveneens in twee sets: 6-3 6-3.
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP) - Xan de Waard en Thierry Brinkman zijn genomineerd voor de prijs van beste hockeyer ter wereld. De internationale hockeyfederatie FIH heeft per sekse drie kanshebbers bekendgemaakt. Anne Veenendaal is een van de drie genomineerde keepsters.
1 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Meer dan de helft van de kaarten voor de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo volgend jaar is verkocht. Met nog drie maanden te gaan tot de openingsceremonie van de Winterspelen meldt de organisatie dat 850.000 van de 1,6 miljoen tickets weg zijn.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Fem van Empel zal komende zaterdag op het Europees kampioenschap veldrijden in het Belgische Middelkerke haar titel niet verdedigen. De regerend wereldkampioene is op dit moment niet fit genoeg om deel te nemen aan de titelstrijd, meldt de wielerbond KNWU. De 23-jarige Brabantse kiest ervoor de komende periode in Spanje te trainen.
19 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Tennisster Madison Keys heeft zich vanwege een virus teruggetrokken tijdens de WTA Finals. De Amerikaanse nummer 7 van de wereld zou woensdag haar derde wedstrijd spelen tegen de Kazachse Elena Rybakina, maar wordt vervangen door de Russische Jekaterina Aleksandrova.
23 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Pascal Ackermann zet zijn wielerloopbaan voort bij de Australische ploeg Jayco-AlUla. De Duitse sprinter neemt de plaats in van Dylan Groenewegen, de Nederlander die overstapt naar Unibet Rose Rockets. Ackermann heeft 41 overwinningen op zijn naam staan en komt over van Israel - Premier Tech. Hij heeft een contract voor twee jaar getekend.
1 dag geledenAUCKLAND (ANP/AFP) - Tennisster Venus Williams keert op 45-jarige leeftijd terug naar de Auckland Classic. De zevenvoudig grandslamwinnares heeft een wildcard gekregen voor het toernooi dat geldt als voorbereidingstoernooi op de Australian Open.
1 dag geledenMONACO (ANP) - Femke Bol is een van de twee genomineerden voor de mondiale titel van beste atlete van het jaar in de categorie baanatletiek. Atletiekfederatie World Athletics maakte bekend dat de Amersfoortse wereldkampioene op de 400 meter horden het opneemt tegen Sydney McLaughlin-Levrone. De Amerikaanse rivale van Bol maakte afgelopen seizoen een succesvolle overstap naar de 400 meter.
1 dag geleden