Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisbond heeft 400 kaarten beschikbaar voor finale Davis Cup

Tennisbond heeft 400 kaarten beschikbaar voor finale Davis Cup

AMSTELVEEN (ANP) - Tennisbond KNLTB heeft vierhonderd kaarten beschikbaar voor de finale van de Davis Cup op zondag in Malaga, waarvoor het Nederlandse team zich vrijdag voor het eerst heeft geplaatst. Dat zegt een woordvoerder van de bond. De voorverkoop is in de nacht van vrijdag op zaterdag gestart via de website van de bond.

Vrijdag waren er ongeveer vijfhonderd Oranjefans aanwezig tijdens de gewonnen halve finale tegen Duitsland. De woordvoerder verwacht voor zondag meer Nederlandse belangstelling dan vrijdag. Afgelopen dinsdag waren er ongeveer 750 Nederlanders aanwezig bij de zege van Oranje op Spanje.

"Mochten de kaarten via de tennisbond uitverkocht zijn, dan kunnen mensen ook terecht op de site van de Davis Cup", aldus de zegsvrouw van de KNLTB. In de Palacio de Deportes José Martín Carpena in Malaga, waar de finale wordt gespeeld, is plaats voor 11.000 toeschouwers.

De tegenstander van Nederland moet komen uit het duel tussen titelverdediger Italië en Australië. Die wedstrijd wordt zaterdag gespeeld.

Meer uit Sport

Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

4 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

4 uur geleden
Verstappen 7e in kwalificatie sprintrace Canada, Russell op pole

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.

14 uur geleden
Volleybalsters verslaan Oekraïne in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.

16 uur geleden
Zeilster Wind vijfde op EK in ILCA6-klasse

KASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.

18 uur geleden
Italiaan Bettiol wint dertiende etappe Giro d'Italia

VERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.

21 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar winst in Veenendaal-Veenendaal

VEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.

21 uur geleden