Tennisbond heeft 400 kaarten beschikbaar voor finale Davis Cup
AMSTELVEEN (ANP) - Tennisbond KNLTB heeft vierhonderd kaarten beschikbaar voor de finale van de Davis Cup op zondag in Malaga, waarvoor het Nederlandse team zich vrijdag voor het eerst heeft geplaatst. Dat zegt een woordvoerder van de bond. De voorverkoop is in de nacht van vrijdag op zaterdag gestart via de website van de bond.
Vrijdag waren er ongeveer vijfhonderd Oranjefans aanwezig tijdens de gewonnen halve finale tegen Duitsland. De woordvoerder verwacht voor zondag meer Nederlandse belangstelling dan vrijdag. Afgelopen dinsdag waren er ongeveer 750 Nederlanders aanwezig bij de zege van Oranje op Spanje.
"Mochten de kaarten via de tennisbond uitverkocht zijn, dan kunnen mensen ook terecht op de site van de Davis Cup", aldus de zegsvrouw van de KNLTB. In de Palacio de Deportes José Martín Carpena in Malaga, waar de finale wordt gespeeld, is plaats voor 11.000 toeschouwers.
De tegenstander van Nederland moet komen uit het duel tussen titelverdediger Italië en Australië. Die wedstrijd wordt zaterdag gespeeld.
Meer uit Sport
PALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
2 uur geledenAIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.
4 uur geledenOBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.
5 uur geledenMEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.
6 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
10 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.
16 uur geleden