Ten Hag zou Brobbey graag terugkopen van RB Leipzig
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag vindt het helemaal geen raar idee als Ajax spits Brian Brobbey weer terugkoopt van RB Leipzig. "We zoeken nog een spits", zei hij. "We willen een zo sterk mogelijke selectie. Als dat zou kunnen, dan zou ik daar zeker voor openstaan."
Brobbey zette in maart zijn handtekening onder een lucratief vierjarig contract bij RB Leipzig. De geboren Amsterdammer verlaat Ajax transfervrij. Hij vertelde vooral voor trainer Julian Nagelsmann te hebben gekozen. Die coach vertrekt echter naar Bayern Munchen. Ook technisch directeur Markus Krösche neemt aan het einde van het seizoen afscheid van RB Leipzig.
Veel spelers van Ajax riepen de 19-jarige Brobbey op om bij Ajax te blijven. "Hij is Amsterdammer en bij welke club kan je als talent beter spelen", zei aanvoerder Dusan Tadic.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Bondscoach Rudy Garcia vindt dat de Belgische ploeg zich in de achtste finales van het WK voetbal van zijn beste kant heeft laten zien. "We hebben ons speelplan uitgevoerd. Het is een mooie kwalificatie geworden", stelde Garcia na afloop van de 4-1-overwinning tegen de VS in Seattle.
1 uur geledenSEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino vond dat de VS "nooit in de wedstrijd is geweest" tegen België. "Het was een hele slechte dag. Dat kan een keer gebeuren. We hadden dat vandaag. Op een WK is het dan voorbij", zei Pochettino na afloop van de uitschakeling op het WK na een 4-1-nederlaag van de VS tegen België.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In kranten en media klinkt na de achtste finale tussen de VS en België vooral het woord "gerechtigheid". "Wat moet ene Donald Trump vannacht gedacht hebben?" en "de gerechtigheid zélf geclaimd", schrijft het Belgische Sporza in een wedstrijdverslag met de kop "Bye bye, USA!".
1 uur geledenSEATTLE (ANP) - België heeft in de achtste finales van het WK in het Seattle Stadium met 4-1 gewonnen van gastland VS. De ploeg van bondscoach Rudy Garcia treft Spanje vrijdag in de kwartfinales van het toernooi in Inglewood. Voor de VS is het WK in eigen land voorbij.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Washington heeft zich kritisch uitgelaten over de rakettest die China maandag uitvoerde in de Stille Oceaan vanaf een onderzeeër. Een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken zegt grote zorgen te hebben over de "snelle en ondoorzichtige" uitbreiding van het Chinese kernwapenarsenaal.
3 uur geledenSEATTLE (ANP) - Het Amerikaanse publiek in Seattle juicht de terugkeer van Folarin Balogun in de nationale ploeg massaal toe. De tienduizenden fans klapten en juichten toen de naam van de spits werd omgeroepen tijdens de opstelling van de VS. Balogun staat in het basiselftal in de achtste finales van het WK tegen België.
3 uur geledenARLINGTON (ANP) - De bondscoach van Portugal, Roberto Martínez, heeft in een persconferentie na het duel met Spanje direct laten weten op te stappen. Zijn team verloor in het Dallas Stadium de achtste finale op het WK tegen de wereldkampioen van 2010 (1-0). "Ik kwam naar Portugal om het WK te winnen. Zonder die winst heeft het geen zin om door te gaan", zei hij.
3 uur geleden