Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag zoekt verklaring voor overvolle ziekenboeg Ajax

Ten Hag zoekt verklaring voor overvolle ziekenboeg Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft geen verklaring voor de overvolle ziekenboeg van Ajax. "Daar moeten we onderzoek naar doen", zei hij na de zege van zijn ploeg op PSV (1-0).

Ten Hag kon al geen beroep doen op Daley Blind, Hakim Ziyech, David Neres en Zakaria Labyad. Tegen PSV vielen Quincy Promes, Ryan Babel en Joël Veltman geblesseerd uit. "Het zijn allemaal andere blessures", zei Ten Hag. "Promes hamstring, Veltman knie en Babel had een kneuzing na een botsing met de doelman van PSV."

Ten Hag denkt niet dat hij Ajax de afgelopen weken te zwaar heeft getraind. "Ik kan je wel zeggen dat de voetbalkalender te vol is", zei hij. "We haalden vorig jaar de halve finale van de Champions League. Die belasting was nieuw voor mijn spelers. Daarna moest iedereen voor hun land spelen. Tijd voor een fatsoenlijke vakantie was er niet. Want we moesten ook voorronden Champions League spelen."

Ajax moet het voorlopig zonder Promes doen en de rentree van Neres en Labyad laat ook nog wel even op zich wachten. Blind heeft de training hervat en Ten Hag hoopt dat Ziyech ook snel aansluit. De kneuzing van Babel lijkt ook niet heel ernstig. "En Veltman moet maandag zijn knie laten bekijken", zei de trainer van Ajax.

Meer uit Voetbal

West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

1 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

5 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

10 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

12 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

12 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

14 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

1 dag geleden