Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag ziet United oefenduel winnen na twee nederlagen op rij

Ten Hag ziet United oefenduel winnen na twee nederlagen op rij

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een oefenduel met het Franse RC Lens gewonnen. De ploeg van trainer Erik ten Hag zegevierde met 3-1 op Old Trafford.

United verloor de vorige twee oefenduels met Real Madrid (2-0) en Borussia Dortmund (3-2). De nieuwe doelman André Onana van de Engelse club ging niet vrijuit bij de openingstreffer van Florian Sotoca. Vervolgens scoorden Marcus Rashford, Antony en Casemiro voor de thuisploeg.

Donny van de Beek bleef het hele duel op de bank bij United. Tyrell Malacia ontbrak in de selectie van Ten Hag. De linksback is op de weg terug van een blessure.

'Een speler als hij'

United maakte vlak voor het oefenduel de komst van Rasmus Højlund bekend. De 20-jarige spits komt over van Atalanta, dat volgens Engelse media minimaal 75 miljoen euro voor hem ontvangt. Dat bedrag zou door bonussen kunnen oplopen naar 85 miljoen euro.

Ten Hag was al langer op zoek naar een spits. Hij vindt dat Rashford beter tot zijn recht komt als hij als vleugelspits speelt. "Rasmus heeft een enorme potentie en nu is het aan hem om het beste eruit te halen", zei hij over zijn nieuwe Deense centrumaanvaller. "Daar zullen we hem mee helpen. Het hele team was aan het wachten op een speler als hij. Nu mag hij het laten zien bij ons."

Meer uit Voetbal

AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

2 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

2 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

5 uur geleden
Guardiola ziet Manchester City veel kansen missen in Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."

7 uur geleden
Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

11 uur geleden
Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

18 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

19 uur geleden