Ten Hag ziet United oefenduel winnen na twee nederlagen op rij
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een oefenduel met het Franse RC Lens gewonnen. De ploeg van trainer Erik ten Hag zegevierde met 3-1 op Old Trafford.
United verloor de vorige twee oefenduels met Real Madrid (2-0) en Borussia Dortmund (3-2). De nieuwe doelman André Onana van de Engelse club ging niet vrijuit bij de openingstreffer van Florian Sotoca. Vervolgens scoorden Marcus Rashford, Antony en Casemiro voor de thuisploeg.
Donny van de Beek bleef het hele duel op de bank bij United. Tyrell Malacia ontbrak in de selectie van Ten Hag. De linksback is op de weg terug van een blessure.
'Een speler als hij'
United maakte vlak voor het oefenduel de komst van Rasmus Højlund bekend. De 20-jarige spits komt over van Atalanta, dat volgens Engelse media minimaal 75 miljoen euro voor hem ontvangt. Dat bedrag zou door bonussen kunnen oplopen naar 85 miljoen euro.
Ten Hag was al langer op zoek naar een spits. Hij vindt dat Rashford beter tot zijn recht komt als hij als vleugelspits speelt. "Rasmus heeft een enorme potentie en nu is het aan hem om het beste eruit te halen", zei hij over zijn nieuwe Deense centrumaanvaller. "Daar zullen we hem mee helpen. Het hele team was aan het wachten op een speler als hij. Nu mag hij het laten zien bij ons."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
20 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
38 minuten geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
3 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
19 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
19 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
20 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
22 uur geleden