Ten Hag ziet United oefenduel winnen na twee nederlagen op rij
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een oefenduel met het Franse RC Lens gewonnen. De ploeg van trainer Erik ten Hag zegevierde met 3-1 op Old Trafford.
United verloor de vorige twee oefenduels met Real Madrid (2-0) en Borussia Dortmund (3-2). De nieuwe doelman André Onana van de Engelse club ging niet vrijuit bij de openingstreffer van Florian Sotoca. Vervolgens scoorden Marcus Rashford, Antony en Casemiro voor de thuisploeg.
Donny van de Beek bleef het hele duel op de bank bij United. Tyrell Malacia ontbrak in de selectie van Ten Hag. De linksback is op de weg terug van een blessure.
'Een speler als hij'
United maakte vlak voor het oefenduel de komst van Rasmus Højlund bekend. De 20-jarige spits komt over van Atalanta, dat volgens Engelse media minimaal 75 miljoen euro voor hem ontvangt. Dat bedrag zou door bonussen kunnen oplopen naar 85 miljoen euro.
Ten Hag was al langer op zoek naar een spits. Hij vindt dat Rashford beter tot zijn recht komt als hij als vleugelspits speelt. "Rasmus heeft een enorme potentie en nu is het aan hem om het beste eruit te halen", zei hij over zijn nieuwe Deense centrumaanvaller. "Daar zullen we hem mee helpen. Het hele team was aan het wachten op een speler als hij. Nu mag hij het laten zien bij ons."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
1 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
8 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
13 uur geleden