Ten Hag ziet United oefenduel winnen na twee nederlagen op rij
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een oefenduel met het Franse RC Lens gewonnen. De ploeg van trainer Erik ten Hag zegevierde met 3-1 op Old Trafford.
United verloor de vorige twee oefenduels met Real Madrid (2-0) en Borussia Dortmund (3-2). De nieuwe doelman André Onana van de Engelse club ging niet vrijuit bij de openingstreffer van Florian Sotoca. Vervolgens scoorden Marcus Rashford, Antony en Casemiro voor de thuisploeg.
Donny van de Beek bleef het hele duel op de bank bij United. Tyrell Malacia ontbrak in de selectie van Ten Hag. De linksback is op de weg terug van een blessure.
'Een speler als hij'
United maakte vlak voor het oefenduel de komst van Rasmus Højlund bekend. De 20-jarige spits komt over van Atalanta, dat volgens Engelse media minimaal 75 miljoen euro voor hem ontvangt. Dat bedrag zou door bonussen kunnen oplopen naar 85 miljoen euro.
Ten Hag was al langer op zoek naar een spits. Hij vindt dat Rashford beter tot zijn recht komt als hij als vleugelspits speelt. "Rasmus heeft een enorme potentie en nu is het aan hem om het beste eruit te halen", zei hij over zijn nieuwe Deense centrumaanvaller. "Daar zullen we hem mee helpen. Het hele team was aan het wachten op een speler als hij. Nu mag hij het laten zien bij ons."
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
1 uur geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
18 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
21 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
22 uur geleden