Ten Hag ziet dat United jaar na zijn komst aantrekkelijker is
MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag ervaart dat Manchester United momenteel een stuk aantrekkelijker is voor grote spelers dan net na zijn komst. De trainer nadert het einde van zijn eerste seizoen in de Premier League.
"Ik zie een groot verschil met vorig jaar. Er was een hoop terughoudendheid toen ik een jaar geleden met spelers sprak", aldus Ten Hag. "Als de spelers het project met de ambitie en de aanwezige kwaliteit nu zien en wat er allemaal gebeurt, dan staan ze ervoor open. Dat heb ik gemerkt. Dit jaar zijn er een hoop kwaliteitsspelers die zouden willen komen."
Ten Hag kwam een klein jaar geleden over van Ajax en heeft als doel United terug te brengen naar de Engelse top. Hij staat momenteel vierde in de Premier League en is dicht bij plaatsing voor de Champions League.
Goede positie
"We zitten in een goede positie en moeten het ook afmaken", zei Ten Hag voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. "Ook dat is weer een test. We kunnen vertrouwen halen uit het feit dat we dit seizoen de beste teams ter wereld hebben verslagen."
United heeft nog maar 1 punt meer dan nummer 5 Liverpool, maar wel een duel minder gespeeld. Na dit weekend staan er voor de ploeg van Ten Hag nog drie competitiewedstrijden op het programma.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
40 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
41 minuten geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
13 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
15 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
16 uur geleden