Ten Hag zag voor rust een fantastisch Ajax tegen PSV
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft genoten van het optreden van Ajax in de gewonnen kwartfinale van de KNVB-beker tegen PSV (2-1). "Vooral in de eerste helft heb ik een fantastisch Ajax gezien", zei hij. "De uitvoering was perfect. Het was genieten. We hebben PSV voor grote problemen gesteld, ook met geweldige goals."
"Het duurde tot de slotfase van de eerste helft totdat PSV een aandeel in de wedstrijd kreeg", vervolgde Ten Hag. "We hadden vlak voor rust de 3-0 moeten maken, met Haller en Klaassen. Na rust nam PSV wat meer risico en deden wij het minder. Toen hadden we het beter kunnen uitspelen. Er is dus ruimte voor verbetering."
"Maar ik heb genoten van Ajax", stelde Ten Hag. "Het gogme van Klaassen en Blind op het middenveld. De twee goals van Haller. Ik ben blij dat hij nu wel mee mocht doen. We hebben wel een mentale tik aan PSV uitgedeeld. Vooral ook met de manier waarop we gewonnen hebben. Zij zullen hier ook weer van leren."
Ten Hag had een goed gevoel voor het duel met PSV, al was het toch even de vraag hoe Ajax zich zou herstellen van een reeks teleurstellingen. "Ik proefde dat ze wat recht wilden zetten. Ze hebben het goed gedaan."
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
18 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
18 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
21 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
1 dag geleden