Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag zag Ajax tegen meer dan elf spelers voetballen

Ten Hag zag Ajax tegen meer dan elf spelers voetballen

ROTTERDAM (ANP) - "Het leek wel of we niet mochten winnen", zei trainer Erik ten Hag na de nederlaag van zijn Ajax in de bekerfinale tegen PSV (1-2). "Echt alles zat tegen. We kregen het gevoel dat we tegen meer dan elf spelers voetbalden."

"We hadden bij een stand van 0-0 een strafschop moeten krijgen", zei Ten Hag over een overtreding van Joey Veerman op Dusan Tadic. "Vervolgens maakt Mazraoui de 2-0, maar wordt dat doelpunt weer afgekeurd omdat Tadic in een heel vroeg stadium buitenspel stond. Ik weet niet of die regel daarvoor is bedoeld. Dan maakt Klaassen de 2-2, maar staat Brobbey weer met een half voetje buitenspel. Even later schiet Tadic weer op de paal. Het mocht echt niet zo zijn."

Ten Hag is niet bang dat de verloren finale voor zijn ploeg ook gaat doorwerken in de titelrace. Ajax verdedigt in de laatste vijf speelronden van de Eredivisie een voorsprong van 4 punten op PSV. "We hebben genoeg karakter om die voorsprong niet weg te geven", zei Ten Hag. "Maar we zullen het wel beter moeten doen dan in de eerste 5 minuten van de tweede helft van deze finale. We geven deze finale in 5 minuten weg. Wie had dat gedacht in de rust? Want ik vond ons echt veel beter."

Meer uit Voetbal

Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

18 minuten geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

36 minuten geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

36 minuten geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

2 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

12 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

19 uur geleden
Willem II heeft verdediger Tirpan terug in selectie

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.

19 uur geleden