Ten Hag wint tegen Crystal Palace ook derde oefenduel met United
MELBOURNE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft met Manchester United ook het derde oefenduel van de voorbereiding gewonnen. In Melbourne was de ploeg van de van Ajax overgekomen coach met 3-1 te sterk voor Crystal Palace. Invaller Donny van de Beek gaf de assist op de 2-0 van Marcus Rashford.
Basisspeler Tyrell Malacia, van Feyenoord overgenomen, stond met een hoge bal over de breedte van het veld aan de basis van de openingstreffer van Anthony Martial. De aanvaller, die al twee keer eerder in de voorbereiding had gescoord, werkte een voorzet van Diogo Dalot in het doel. Malacia werd in de tweede helft gewisseld.
Van de Beek kwam gelijk na rust in het veld en gaf na enkele minuten zijn assist. Jadon Sancho maakte de 3-0, Joel Ward scoorde voor Crystal Palace. Will Fish pakte namens United nog een rode kaart. De van Ajax overgenomen Lisandro Martínez was er nog niet bij.
Eerder won United op de tournee door Azië en Australië van Liverpool (4-0) en Melbourne Victory (4-1).
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 minuten geledenGUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
4 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
8 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
11 uur geleden