Ten Hag wil vooral aanvallende versterking bij Manchester United
PERTH (ANP) - Trainer Erik ten Hag wil bij Manchester United deze transferperiode meer versterkingen om komend seizoen mee te kunnen doen om de prijzen. Vooral voorin is de van Ajax overgekomen coach op zoek naar nieuwe spelers, om zo in een lang seizoen genoeg opties te hebben. Toch was Ten Hag tevreden over zijn aanval en middenveld tijdens de drie duels in de voorbereiding tot nu toe.
"Maar ik weet ook dat er dit seizoen een heleboel wedstrijden zijn, ook met het WK, dus we hebben meer opties nodig. Maar we hebben nog tijd genoeg om dat in te vullen", aldus de nieuwe trainer van United op een persconferentie in Australië in aanloop naar een oefenduel met Aston Villa van zaterdag. De nummer 6 van afgelopen seizoen in Engeland zou nog bezig zijn met de komst van middenvelder Frenkie de Jong van FC Barcelona.
United betaalde deze zomer transfersommen van in totaal zo'n 70 miljoen euro voor de komst van verdedigers Lisandro Martínez en Tyrell Malacia van Ajax en Feyenoord. Middenvelder Christian Eriksen kwam transfervrij over van Brentford.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo is er niet bij op de tournee door Azië en Australië, waar oefenduels met Liverpool (4-0), Melbourne Victory (4-1) en Crystal Palace (3-1) werden gewonnen. De 37-jarige vedette, die uit zou zijn op een transfer, ontbreekt volgens zijn club vanwege familieomstandigheden. Ten Hag zei niet blij te zijn met zijn afwezigheid, maar heeft er vertrouwen in dat Ronaldo binnenkort aansluit.
"Ik focus me liever op de spelers die er wel zijn. Zij doen het heel goed. Maar ik kan niet wachten tot hij er is en dan zullen we hem integreren", aldus de trainer over de Portugees.
Aanvoerder Harry Maguire werd deze maand in Australië, net als vorig seizoen bij wedstrijden in Engeland, uitgefloten door fans. Ten Hag zei dat de verdediger dit alleen kan veranderen door samen met het team beter te presteren.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Folarin Balogun wist dat het omzetten van zijn schorsing op het WK voetbal tot ophef zou leiden. Dat zei de spits van het Amerikaanse elftal in een interview met nieuwszender CBS. Zijn schorsing van één wedstrijd werd voorafgaand aan de achtste finale tegen België door de FIFA omgezet in een voorwaardelijke schorsing, na bemoeienis van de Amerikaanse president Donald Trump.
2 uur geledenATLANTA (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld om de halve finale op het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië in goede banen te leiden. De 44-jarige Elfath had eerder de leiding over het duel van het Nederlands elftal met Japan in de groepsfase van het toernooi.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.
1 dag geledenATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.
1 dag geleden