Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag wil dat spelers United initiatief nemen tegen Melbourne

Ten Hag wil dat spelers United initiatief nemen tegen Melbourne

MELBOURNE (ANP/RTR) - Manchester United-trainer Erik ten Hag wil dat zijn ploeg het initiatief neemt in de oefenwedstrijd vrijdag tegen Melbourne Victory. De coach wil in de oefencampagne in Azië en Australië ook jonge spelers in actie zien, net als aanvoerder Harry Maguire die nog ontbrak bij de 4-0-zege op Liverpool.

Ten Hag wees in de aanloop naar de wedstrijd op jonge spelers als Ethan Laird, Hannibal en Alejandro Garnacho "die enorme potentie" hebben. "Het gaat er nu om die potentie uit ze te krijgen." Manchester United heeft sinds de komst van de trainer alleen Feyenoorder Tyrell Malacia aangetrokken. Spelers als Christian Eriksen uit Denemarken, Barcelona-middenvelder Frenkie de Jong en Ajax-verdediger Lisandro Martínez worden genoemd als mogelijke aanwinsten.

"Van elk deel van het team verwacht ik productiviteit", keek Ten Hag vooruit op de wedstrijd tegen Melbourne. "Dat is het meest belangrijke, dat de spelers initiatief nemen met en zonder de bal, in aanvallend opzicht en in de verdediging. We willen pressie zetten en pro-actief voetbal spelen, dat moet de intentie zijn."

De coach kijkt uit naar de wedstrijd tegen Melbourne Victory en noemt het een goede test. "Het is een andere tegenstander dan Liverpool, dus we hebben ook een andere aanpak nodig."

Meer uit Voetbal

Afscheidsinterland Messi binnen twee uur uitverkocht

BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De laatste wedstrijd van Lionel Messi voor Argentinië is binnen twee uur uitverkocht. Er waren 80.000 kaartjes beschikbaar voor het vriendschappelijke duel op 6 oktober met Benin in het Estadio Monumental in Buenos Aires.

23 minuten geleden
Vitesse stelt Schuiteman aan als technisch directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Bernard Schuiteman aangesteld als nieuwe technisch directeur. De 52-jarige oud-speler komt over van RKC Waalwijk, waar hij nu dezelfde functie vervult. Hij begint op 1 december met zijn werkzaamheden bij de club uit Arnhem.

38 minuten geleden
Afhaken Musiala voor duel met Oranje niet door onwelwording

AMSTERDAM (ANP/DPA) - Het wegvallen van de Duitse international Jamal Musiala tijdens de warming-up voor de wedstrijd in de Nations League tegen het Nederlands elftal had niets te maken met zijn recente onwelwordingen. Dat zei de Duitse bondscoach Jürgen Klopp na het gelijkspel in Amsterdam (1-1).

2 uur geleden
Invallers helpen Curaçao aan miraculeuze zege bij Costa Rica: 3-4

SAN JOSÉ (ANP) - Curaçao is de Nations League begonnen met een miraculeuze overwinning bij Costa Rica. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat draaide dankzij drie invallers in het laatste halfuur een achterstand van drie doelpunten om in een 4-3-zege.

3 uur geleden
Gakpo evenaart Van der Vaart met 25e treffer voor Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Oranje-international Cody Gakpo heeft met zijn doelpunt tegen Duitsland in de Nations League (1-1) Rafael van der Vaart geëvenaard. De aanvaller van Liverpool staat nu, net als de voormalig Ajacied, op 25 treffers voor het Nederlands elftal. Gakpo bereikte dat aantal in zijn 55e interland. Van der Vaart kwam in 109 interlands tot 25 doelpunten.

9 uur geleden
Xavi roept vervanger op voor geblesseerd uitgevallen Brobbey

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández gaat voor de komende interlands een vervanger oproepen voor de donderdag geblesseerd geraakte Brian Brobbey. Dat zei de Spanjaard na het gelijkspel (1-1) tegen Duitsland in de Johan Cruijff ArenA in de Nations League.

10 uur geleden
Xavi ziet Oranje bij debuut tegen Duitsland te weinig krijgen

AMSTERDAM (ANP) - Xavi Hernández vond dat het Nederlands elftal donderdag bij zijn debuut als bondscoach te weinig kreeg. De thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League eindigde in 1-1.

10 uur geleden