Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag wil dat spelers United initiatief nemen tegen Melbourne

Ten Hag wil dat spelers United initiatief nemen tegen Melbourne

MELBOURNE (ANP/RTR) - Manchester United-trainer Erik ten Hag wil dat zijn ploeg het initiatief neemt in de oefenwedstrijd vrijdag tegen Melbourne Victory. De coach wil in de oefencampagne in Azië en Australië ook jonge spelers in actie zien, net als aanvoerder Harry Maguire die nog ontbrak bij de 4-0-zege op Liverpool.

Ten Hag wees in de aanloop naar de wedstrijd op jonge spelers als Ethan Laird, Hannibal en Alejandro Garnacho "die enorme potentie" hebben. "Het gaat er nu om die potentie uit ze te krijgen." Manchester United heeft sinds de komst van de trainer alleen Feyenoorder Tyrell Malacia aangetrokken. Spelers als Christian Eriksen uit Denemarken, Barcelona-middenvelder Frenkie de Jong en Ajax-verdediger Lisandro Martínez worden genoemd als mogelijke aanwinsten.

"Van elk deel van het team verwacht ik productiviteit", keek Ten Hag vooruit op de wedstrijd tegen Melbourne. "Dat is het meest belangrijke, dat de spelers initiatief nemen met en zonder de bal, in aanvallend opzicht en in de verdediging. We willen pressie zetten en pro-actief voetbal spelen, dat moet de intentie zijn."

De coach kijkt uit naar de wedstrijd tegen Melbourne Victory en noemt het een goede test. "Het is een andere tegenstander dan Liverpool, dus we hebben ook een andere aanpak nodig."

Meer uit Voetbal

Neymar moet komende maanden laten zien dat hij klaar is voor WK

PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.

38 minuten geleden
De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

1 uur geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

1 uur geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

16 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

16 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

17 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

17 uur geleden