Ten Hag weet niets van Engelse belangstelling voor Overmars
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag weet niets van de belangstelling van Newcaste United voor Marc Overmars. De Britse club, die onlangs in handen is gekomen van een steenrijk investeringsfonds uit Saudi-Arabië, zou met de directeur voetbalzaken een aanval op topclubs van de Premier League willen doen.
"Ik heb hem daar niet over gehoord", zei Ten Hag tijdens een persconferentie voor de topper van zondag tegen PSV. "Of hij dan toch iets voor mij achterhoudt? Dat denk ik niet. Het heeft ook geen zin om te reageren op geruchten. Overmars heeft hier als technisch directeur enkele dingen in gang gezet met zijn visie. Hij heeft structuur aangebracht. Daarna is het hier gaan groeien. Dat proces is nog niet ten einde."
Ten Hag wilde niet uitgebreid ingaan op de vraag of hij bij een club als Newcastle United aan de slag zou willen gaan. "Ik eis van mijn spelers dat ze zich focussen en dat ze zich niet met randzaken en geruchten moeten bezighouden. Dan moet ik als trainer het goede voorbeeld geven."
Meer uit Voetbal
TORONTO (ANP/RTR) - Verdediger Alphonso Davies is na zijn hamstringblessure op tijd fit om met medegastland Canada mee te doen aan het WK voetbal. Bondscoach Jesse Marsch heeft de 25-jarige speler van Bayern München opgenomen in zijn definitieve selectie van 26 spelers, die weinig verrassingen kent. Andere bekende namen zijn aanvallers Jonathan David van het Italiaanse Juventus en Promise David van het Belgische Union.
49 minuten geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.
12 uur geledenANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
13 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
13 uur geleden