Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag weet niets van Engelse belangstelling voor Overmars

Ten Hag weet niets van Engelse belangstelling voor Overmars

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag weet niets van de belangstelling van Newcaste United voor Marc Overmars. De Britse club, die onlangs in handen is gekomen van een steenrijk investeringsfonds uit Saudi-Arabië, zou met de directeur voetbalzaken een aanval op topclubs van de Premier League willen doen.

"Ik heb hem daar niet over gehoord", zei Ten Hag tijdens een persconferentie voor de topper van zondag tegen PSV. "Of hij dan toch iets voor mij achterhoudt? Dat denk ik niet. Het heeft ook geen zin om te reageren op geruchten. Overmars heeft hier als technisch directeur enkele dingen in gang gezet met zijn visie. Hij heeft structuur aangebracht. Daarna is het hier gaan groeien. Dat proces is nog niet ten einde."

Ten Hag wilde niet uitgebreid ingaan op de vraag of hij bij een club als Newcastle United aan de slag zou willen gaan. "Ik eis van mijn spelers dat ze zich focussen en dat ze zich niet met randzaken en geruchten moeten bezighouden. Dan moet ik als trainer het goede voorbeeld geven."

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

17 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

19 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

20 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

21 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

21 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

23 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

23 uur geleden