Ten Hag weet niets van Engelse belangstelling voor Overmars
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag weet niets van de belangstelling van Newcaste United voor Marc Overmars. De Britse club, die onlangs in handen is gekomen van een steenrijk investeringsfonds uit Saudi-Arabië, zou met de directeur voetbalzaken een aanval op topclubs van de Premier League willen doen.
"Ik heb hem daar niet over gehoord", zei Ten Hag tijdens een persconferentie voor de topper van zondag tegen PSV. "Of hij dan toch iets voor mij achterhoudt? Dat denk ik niet. Het heeft ook geen zin om te reageren op geruchten. Overmars heeft hier als technisch directeur enkele dingen in gang gezet met zijn visie. Hij heeft structuur aangebracht. Daarna is het hier gaan groeien. Dat proces is nog niet ten einde."
Ten Hag wilde niet uitgebreid ingaan op de vraag of hij bij een club als Newcastle United aan de slag zou willen gaan. "Ik eis van mijn spelers dat ze zich focussen en dat ze zich niet met randzaken en geruchten moeten bezighouden. Dan moet ik als trainer het goede voorbeeld geven."
Meer uit Voetbal
WARSCHAU (ANP) - De WK-kwalificatiewedstrijd tussen Polen en Nederland is vrijdag na een klein uur spelen even onderbroken. Van achter een van beide doelen gooiden fans van Polen vele vuurwerkfakkels het veld op.
8 minuten geledenWARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Polen in de WK-kwalificatie met Justin Kluivert in het basiselftal. De speler van Bournemouth krijgt als meest aanvallende middenvelder de voorkeur boven Tijjani Reijnders, net als in oktober tijdens het vorige duel met Finland. Frenkie de Jong en Ryan Gravenberch zijn de andere twee middenvelders.
2 uur geledenLUANDA (ANP) - Lionel Messi heeft Argentinië in een oefenwedstrijd naar een 2-0-zege op Angola geleid. Messi was goed voor een assist en een doelpunt. De wedstrijd in de Angolese hoofdstad Luanda was ter ere van vijftig jaar onafhankelijkheid van het Afrikaanse land, dat daarvoor een kolonie van Portugal was.
2 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk komt vrijdag naast recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de uitwedstrijd tegen Polen in de WK-kwalificatie voor de 71e keer de aanvoerdersband om zijn arm.
2 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Bart Verbruggen speelt vrijdag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen zijn 25e interland voor Oranje. De 23-jarige doelman van Brighton & Hove Albion debuteerde ruim twee jaar geleden in het EK-kwalificatieduel met Frankrijk, dat in oktober 2023 met 2-1 werd verloren.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.
6 uur geleden