Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: we moesten ons in de wedstrijd knokken

Ten Hag: we moesten ons in de wedstrijd knokken

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag vond de moeizame beginfase van de wedstrijd tegen PSV (5-0) leerzaam. "We moesten ons het eerste kwartier echt in de wedstrijd knokken. Dat is goed voor een ploeg, dat ze eens voelen hoe dat is", zei hij.

Ajax overleefde de moeizame beginfase. "Wederom dankzij Remko Pasveer. Hij sleepte ons er mede doorheen", zei Ten Hag. "Het openingsdoelpunt van Steven Berghuis was een plaatje, daarna werd het makkelijker. Tot de 1-0 geloofde de tegenstander er nog in, na de 2-0 was het klaar."

Ten Hag gaf Berghuis en Sébastien Haller complimenten. "Ik ben er heel blij mee wat hij laat zien", zei hij over Berghuis. "Een aantal spelers van ons had het voor rust moeilijk, vooral aan de bal. Alles wat Steven doet, is raak. Hij is balvast. Hij speelt geweldig op dit moment. Het is fantastisch om hem te zien."

Revanche

Haller scoorde wederom. "Er is ongehoord veel kritiek geweest. Toen heb ik al tegen hem gezegd: blijf rustig en maak het waar. Mentaal is Sébastien ijzersterk. Hij maakt het waar. Het is zo lastig om tegen hem te spelen. Hij heeft meer techniek dan iedereen vermoedt", aldus Ten Hag.

Ajax nam met de ruime winst revanche voor de nederlaag van 4-0 in augustus in de strijd om de Johan Cruijff Schaal. "We weten waar het toen aan lag. Dan moet je nederig zijn, als je zo'n nederlaag krijgt. Vandaag moesten we revanche nemen, dat hebben we gedaan."

"Tegen PSV moet je heel goed aan de bal zijn", zei Ten Hag. "Ze kunnen het spel lastig maken. En als ze druk zetten, dan kan je het beste een lange bal spelen. Maar dat is ons spel niet. We willen combineren. Dat hebben we vooral na rust ook gedaan. Ik ben ook heel blij dat de 2-0 uit een spelhervatting viel", doelde hij op een corner van Tadic en doelpunt van Haller. "Daarna was het gespeeld en hebben we het publiek nog kunnen vermaken. We speelden ze soms van het kastje naar de muur. We zijn heel tevreden met deze uitslag." zo'n nederlaag krijgt. Vandaag moesten we revanche nemen, dat hebben we gedaan."

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

1 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

2 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

2 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

2 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

3 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

6 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

6 uur geleden