Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: we moesten ons in de wedstrijd knokken

Ten Hag: we moesten ons in de wedstrijd knokken

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag vond de moeizame beginfase van de wedstrijd tegen PSV (5-0) leerzaam. "We moesten ons het eerste kwartier echt in de wedstrijd knokken. Dat is goed voor een ploeg, dat ze eens voelen hoe dat is", zei hij.

Ajax overleefde de moeizame beginfase. "Wederom dankzij Remko Pasveer. Hij sleepte ons er mede doorheen", zei Ten Hag. "Het openingsdoelpunt van Steven Berghuis was een plaatje, daarna werd het makkelijker. Tot de 1-0 geloofde de tegenstander er nog in, na de 2-0 was het klaar."

Ten Hag gaf Berghuis en Sébastien Haller complimenten. "Ik ben er heel blij mee wat hij laat zien", zei hij over Berghuis. "Een aantal spelers van ons had het voor rust moeilijk, vooral aan de bal. Alles wat Steven doet, is raak. Hij is balvast. Hij speelt geweldig op dit moment. Het is fantastisch om hem te zien."

Revanche

Haller scoorde wederom. "Er is ongehoord veel kritiek geweest. Toen heb ik al tegen hem gezegd: blijf rustig en maak het waar. Mentaal is Sébastien ijzersterk. Hij maakt het waar. Het is zo lastig om tegen hem te spelen. Hij heeft meer techniek dan iedereen vermoedt", aldus Ten Hag.

Ajax nam met de ruime winst revanche voor de nederlaag van 4-0 in augustus in de strijd om de Johan Cruijff Schaal. "We weten waar het toen aan lag. Dan moet je nederig zijn, als je zo'n nederlaag krijgt. Vandaag moesten we revanche nemen, dat hebben we gedaan."

"Tegen PSV moet je heel goed aan de bal zijn", zei Ten Hag. "Ze kunnen het spel lastig maken. En als ze druk zetten, dan kan je het beste een lange bal spelen. Maar dat is ons spel niet. We willen combineren. Dat hebben we vooral na rust ook gedaan. Ik ben ook heel blij dat de 2-0 uit een spelhervatting viel", doelde hij op een corner van Tadic en doelpunt van Haller. "Daarna was het gespeeld en hebben we het publiek nog kunnen vermaken. We speelden ze soms van het kastje naar de muur. We zijn heel tevreden met deze uitslag." zo'n nederlaag krijgt. Vandaag moesten we revanche nemen, dat hebben we gedaan."

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

5 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

7 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

8 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

12 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

15 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

16 uur geleden